JPG’yi PNG’ye dönüştürün

JPG resim dosyalarınızı hızlı bir şekilde PNG dosya biçimine dönüştürmek için JPG’den PNG’ye dönüştürücümüzü kullanabilirsiniz. Soda PDF'nin çevrimiçi JPG’den PNG’ye dönüştürücüsünü kullanarak saniyeler içinde JPG PNG çevirme işlemi yapın!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

JPG’den PNG’ye nasıl dönüştürülür

1 Bir JPG seçin

Bir JPG dosyası yüklemek için dosyaları JPG PNG çevirme kutusuna sürükleyip bırakarak JPG biçiminizi PNG resmine dönüştürmeye başlayabilirsiniz. JPG resimlerini doğrudan bilgisayarınızdan ya da Google Drive veya Dropbox gibi bir çevrimiçi bulut depolama hizmetinden de yükleyebilirsiniz.

2 İndirin veya e-postayla bağlantı gönderin

JPG resimleriniz yüklendiğinde, aracımız dosyayı PNG biçimine dönüştürmeye başlayacaktır. PNG resmini internet üzerinden ya da e-posta adresinize gönderilecek güvenli bir bağlantı üzerinden bilgisayarınıza indirerek yeni PNG dosyası biçiminizi görüntüleyebilirsiniz. Yeni PNG biçiminiz için verilen bu bağlantının PNG resim dosyanıza erişmeniz için size zaman tanımak üzere yalnızca 24 saat boyunca erişime açık olacağını lütfen unutmayın.

Laptop

Biliyor muydunuz?

PNG resimleri, kendisini otomatik olarak ayarlar!

Çevrimiçi JPG PNG çevirme işlemi hakkında daha fazla bilgi edinin

Korunan kalite ve
güzel renkler

PNG dosyaları, kalite düzeyleri düşürülmeden sıkıştırılabilir. Böylece, dosya boyutu azalırken kalite aynı kalır. Bu sayede boyut için kaliteden ödün vermek zorunda kalmazsınız ya da diğer bir deyişle, aracımız dosyanızın kayıpsız sıkıştırmasını sağlar!

PNG dosyaları, GIF’lerden daha geniş bir renk yelpazesini destekler, bu da onu renkli, yüksek kaliteli fotoğraflar için mükemmel hale getirir.

JPG’ye geri dönüştürün

PNG’yi JPG’ye mi dönüştürmeniz gerekiyor? Bunun için bir aracımız var! İşinizi hızlı halletmek için çevrimiçi PNG’den JPG’ye dönüştürücü aracımızı kullanın! Taşınabilir Ağ Grafiği dosyanızı dönüştürücü aracımızı kullanarak çevrimiçi tekrar bir JPG dosyasına dönüştürün.

İçiniz rahat olsun, tekrar JPG’ye dönüştürdüğünüzde çevrimiçi aracımız eski PNG resim dosyasının kayıpsız sıkıştırılması için çalışacaktır. Soda PDF'nin çevrimiçi araçları sayesinde PNG biçimine ya da PNG biçiminden kolayca dönüştürün!

Diğer çevrimiçi araçlarımızı deneyin

PNG dönüştürücümüz sunduğumuz çevrimiçi PDF araçlarımızdan sadece biridir. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint gibi diğer dosya türlerini PDF’lere dönüştürmek için diğer çevrimiçi PDF araçlarımızı deneyin! Ayrıca, dönüştürme araçlarımıza ek olarak, çevrimiçi yazılım çözümümüz ile kullanıcılarımız istedikleri PDF dosyasını ÜCRETSİZ* olarak düzenleyebilir, birleştirebilir, bölebilir ve hatta imzalayabilir!

Soda PDF çevrimiçi olarak ya da masaüstünde kullanılabilir ve hatta mobil cihazınızdan da erişilebilir! Kolay kullanımlı PDF araçlarımıza doğrudan web tarayıcılarınızdan çevrimiçi olarak erişebilmekle birlikte ev ya da iş bilgisayarınız için masaüstü uygulamamızı indirdiğinizde de erişebilirsiniz. Yazılımımızı isteyin ve Soda PDF'nin tam sürüm uygulamasını bugün deneyin!

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.