PDF TIFF Çevirme

PDF - Tagged Image File Format (İmlenmiş Resim Dosyası Biçimi) dönüştürücü: Soda PDF'nin çevrimiçi dönüştürücüsünü kullanarak PDF’nizi kolayca TIFF dosyası resmine dönüştürün!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF TIFF’e nasil dönüştürülür

1 Yüklenecek PDF’nizi seçin

Soda PDF'nin TIFF dönüştürücüsü ile PDF TIFF çevirme işlemini hızla yapın. TIFF resimlerine dönüştürmek için PDF’nizi bilgisayarınızdan seçip TIFF'ye dönüştürme kutusuna yüklemeniz yeterlidir. Ya da PDF dosyanızı PDF’den TIFF’ye dönüştürme kutusuna sürükleyip bırakabilirsiniz. PDF dosyalarınızı Dropbox veya Google Drive gibi bir bulut depolama uygulamasından da yükleyebilirsiniz.

2 TIFF dosyanızı indirin, kaydedin ve gönderin

TIFF dosyasına dönüştürülecek PDF dosyanızı yüklediğinizde, çevrimiçi dönüştürme sistemimiz dosyayı çok kısa süre içinde TIFF dosyasına dönüştürecektir. Bu işlem tamamlandığında, PDF’den TIFF’ye dönüştürülmüş dosyanızı, bir kopyasını kaydetmek için bilgisayarınıza indirebilir ya da TIFF dosyanızın doğrudan posta kutunuza gönderilmesi için sadece e-postanızı girebilirsiniz. Dosyanıza bağlantı üzerinden sadece 24 saat süreyle erişebilirsiniz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

PDF’den TIFF dosyalarına dönüştürmenin geçmişi

Eskiden PDF’yi TIFF dosyalarına düzgünce dönüştürmek için kişilerin dosyayı tercih edilen biçimde kaydetmek amacıyla sanal bir yazıcı kullanması gerektiği varsayılıyordu. Şimdi, PDF’den TIFF’ye dönüştürücü ile kişiler PDF dosyaları ve içeriklerindeki resimleri kolayca koruyabilir ve onları bir düğmeyle TIFF dosyalarına dönüştürebilir. Bu dönüştürme sistemi dosya biçimini değiştirir ve dosyaları yüksek kaliteyle kaydeder.

PDF’den TIFF’ye dönüştürücümüz ile ilgili çok daha fazla bilgi edinin

Korunan kalite

PDF dosyanızı TIFF’ye çevirmek için bu aracı kullandığınızda belgenizin grafiklerinin değişip değişmeyeceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. PDF dosyanız yüksek çözünürlüklü TIFF resmine ve yeni dosya boyutuna dönüştürülecek, bunun yanında PDF kaliteniz de korunacaktır. PDF belgenizdeki resimler sorunsuzca dönüştürülecektir. PDF dosyalarını dönüştürmek için TIFF PDF dönüştürme çevrimiçi aracımızı kullanmak, PDF TIFF çevirme işlemlerinde kaliteli dönüştürmeleri ve en iyi çözümü garanti eder.

Diğer araçlarımız ile ilgili daha fazla bilgi edinin

PDF’den TIFF’ye dönüştürme aracımız, Soda PDF’nin sunduğu çok sayıdaki yararlı çevrimiçi araçlardan biridir. Belgelerinizi eski haline çevirmek ve TIFF’den PDF’ye dönüştürmek isterseniz, TIFF’den PDF’ye dönüştürme aracımızla bunu yapabilirsiniz. Soda PDF ile PDF’nizi kolayca Excel, PowerPoint, JPG Resimleri ve çok daha fazlası gibi birden fazla biçime ve bu biçimlerden de PDF’ye kolayca dönüştürebilirsiniz. Bu yazılımın size sunabileceği tüm özellikler için Soda PDF'nin masaüstü uygulamasını ya da Soda PDF Online’ı inceleyin!

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.