PNG’yi PDF’ye dönüştürün

PNG resimlerini kolaylıkla PDF dosyalarına dönüştürün. PNG’den PDF’ye dönüştürücümüz PNG resimlerinizi alıp saniyeler içinde PDF dosyalarına dönüştürmenizi sağlar. PNG’den PDF’ye dönüştürücümüzü bugün deneyin, kullanımı kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PNG PDF’ye nasil dönüştürülür

1 Bir dosya seçin

PNG’yi PDF’ye dönüştürün: PNG dosyanızı PDF dönüştürücü kutusuna sürükleyip bırakın ya da bir PNG dosyasını doğrudan bilgisayarınızdan yükleyerek PNG PDF çevirme işlemi yapın. PDF’ye dönüştürülecek PNG dosyasını Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden de seçebilirsiniz. Çevrimiçi PDF dönüştürme aracımıza dosyanızı sürükleyip bıraktığınızda ya da bir PNG yüklediğinizde PDF dönüştürücü aracımız PNG dosyanızı otomatik olarak bir PDF dosyasına dönüştürmeye başlar.

2 PNG PDF çevirme işlemi yapılmış dosyayı indirin ya da e-posta ile gönderin

Soda PDF, kullanıcılarımıza PNG’den PDF’ye dönüştürülmüş yeni dosyalarını almaları için birkaç seçenek sunar. Dosya yüklenip PNG PDF çevirme görevi birkaç saniye içinde tamamlandığında, dosyayı doğrudan bilgisayarınıza indirerek yepyeni PDF dosyanızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca size e-posta ile PNG’den PDF’ye dönüştürülmüş dosyanız için bir bağlantı da gönderebiliriz. PDF’ye dönüştürülmüş dosyanıza erişmeniz için size gönderdiğimiz bağlantının yalnızca 24 saat süreyle erişilebilir olacağını lütfen unutmayın.

Laptop

Biliyor muydunuz?

PNG biçimi bir geçmişe sahiptir

PNG’yi PDF’ye dönüştürme hakkinda daha fazla bilgi

Kalite kontrolü ve korunan özellikler

Soda PDF, dönüştürme işleminden sonra dosyanızın kalitesinin aynı kalmasını sağlar; aracımız, artık PDF’ye dönüştürülmüş olan orijinal dosyanızın özelliklerini koruyacaktır. PNG dönüştürücümüz, görüntüyü PDF'ye dönüştürürken sıkıştırmaz, böylece görüntü orijinal kalitesini korur. Resminiz PDF dosyası boyutuna dönüştürülecek ancak dosyalarınızın orijinal kalitesi korunacaktır. Nadiren bir şey değiştireceğiz! Görüntünüz dönüştürüldüğünde, görüntü veya dosya boyutu ve yönü de bozulmadan kalır. Dosyalarınızı hızla dönüştürmeniz gerektiğinde çevrimiçi PDF dönüştürme araçlarımız size tek bir tıklamayla kolay çözümler sunar. Çevrimiçi belge çözümlerine ihtiyaç duyarsanız, Soda PDF’yi mutlaka deneyin. Araçlarımızı ve yazılım çözümümüzü çevrimiçi olarak ya da bir Windows masaüstü uygulaması olarak kullanabilirsiniz.

PDF dosyalarına ve PDF dosyalarından dönüştürmeye devam edin

Soda PDF Desktop ve Soda PDF Online, tüm dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılamak için görüntü dönüştürücülere güçlü bir PDF sunar! PDF dosyalarını PNG’ye, JPG’yi PDF, BMP ve TIFF biçimlerine dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, Microsoft Office dosyaları da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerden de PDF’ye ve PDF’den de bu biçimlere dönüştürebilirsiniz (ör. PDF'yi Word'e, PDF’yi Excel’e ve PDF’yi PowerPoint’e). Daha fazla görüntü dosyası mı dönüştürmek istiyorsunuz? Kolay kullanımlı JPG PDF çevrimiçi dönüştürücü aracımızı ÜCRETSİZ* deneyin! Çevrimiçi olarak ve sadece birkaç saniye içinde hızla PDF dosyasına dönüştürmeniz gereken başka görüntü biçimleriniz varsa dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir GIF PDF dönüştürücümüz de bulunmaktadır.

Diğer çevrimiçi araçlarımızı keşfedin

Bir işletim sistemi kullanmadan PDF dosyalarını çeşitli yüksek kaliteli dosya biçimlerine ve bu dosya biçimlerinden de PDF’ye dönüştürün. Yararlı çevrimiçi yazılım çözümlerimiz sadece dosya dönüştürmek için değil ayrıca istediğiniz belgeyi oluşturmak, düzenlemek, birleştirmek, imzalamak, paylaşmak ve güvenceye almak için de tüm araçlara sahiptir. Bu çevrimiçi PDF araçlarına dosya yüklemek bir sürükleyip bırakma işlemi kadar kolaydır. Çevrimiçi PDF araçlarımızın kullanımı ÜCRETSİZDİR* ve her türlü belge ihtiyacınızda sizi desteklemeye hazırdır. Soda PDF’yi istediğiniz cihazdan çevrimiçi kullanmayı deneyin ya da yazılım çözümümüzün çevrimdışı sağladığı yararları dilediğiniz gibi kullanmak için kolay kullanımlı PDF araçlarımızla tamamlanan masaüstü uygulamamızı indirin.

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.