Konwertuj JPG do GIF

Jeśli chcesz skonwertować pliki obrazów JPG na GIF w sieci, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Użyj naszego narzędzia Soda PDF online do konwersji. Na początku prześlij obraz do naszego DARMOWEGO* narzędzia online.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik JPG do GIF

1 Wybierz plik

Musisz wybrać plik JPG, zanim rozpoczniesz konwersję! Najpierw wybierz plik o dowolnym rozmiarze* z komputera lub z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox, lub przeciągnij i upuść plik w polu. Po zakończeniu przesyłania nasze darmowe* narzędzie do konwersji rozpocznie konwersję obrazu na format GIF.

2 Pobierz lub wyślij łącze przez e-mail

Aby uzyskać dostęp do nowego pliku GIF, wystarczy pobrać plik na komputer i wyświetlić go w przeglądarce. Możemy także przesłać na Twój adres e-mail łącze do pliku – będzie ono ważne przez 24 godziny. Nowo utworzony plik GIF będzie dostępny tylko przez 24 godziny.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Format pliku GIF zachowuje jakość.

Dowiedz się więcej o konwersji plików JPG na GIF online

Stabilna jakość i przejrzysty obraz

Pracując z plikami GIF w tym narzędziu do konwersji nie ryzykujesz utraty jakości obrazu! GIFy zachowują ostrość linii i kształtów podczas ich konwertowania, edycji i zapisywania.

Plik GIF wspiera także transparentność, nawet jeśli rozmiar pliku nie będzie taki mały jak w przypadku JPG, to ważna zaleta oprogramowania pracującego na zasadzie warstw! Oznacza to, że podczas dodawania warstwy obrazu na jego tle, w pliku GIF tło będzie widoczne, dlatego warto użyć naszego narzędzia do konwersji plików GIF. Po przetworzeniu przesłanego pliku JPG nasze darmowe* narzędzie do konwersji na format GIF zachowa pierwotną jakość obrazu.

Z powrotem do JPG

Potrzebujesz pliku obrazu w mniejszym formacie? Użyj naszego narzędzia do konwersji plików GIF online, aby przekształcić pliki GIF z powrotem na JPG, tak aby je z łatwością kompresować i udostępniać! Oprócz konwersji plików GIF, za pomocą narzędzia Soda PDF możesz przekształcać pliki obrazu na wiele innych formatów. Do naszych narzędzi do konwersji można przesłać pliki obrazu w większości formatów w celu ich konwersji. Chcesz skonwertować pliki, które nie są obrazami? W zależności od potrzeb, w celu przetworzenia możesz przesłać dowolny plik do naszych narzędzi online.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.