TIFF NA PDF

Skonwertuj plik TIFF na PDF w kilka sekund. Za pomocą konwertera TIFF na PDF w aplikacji Soda PDF online możesz przekształcić plik obrazu TIFF na PDF w kilku kliknięciach. Wypróbuj nasz prosty w obsłudze konwerter TIFF na PDF online za DARMO*!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik TIFF do PDF

1 Prześlij plik TIFF

Konwertowanie plików TIFF na PDF online jest proste. Konwersja plików TIFF na format PDF rozpocznie się po przesłaniu pliku do naszego konwertera PDF. Wystarczy przesłać plik obrazu TIFF, przeciągając go z komputera i upuszczając w polu do konwersji. Lub kliknąć opcję Prześlij, aby wybrać plik TIFF ze wskazanej lokalizacji na komputerze. Można także przesłać plik TIFF wymagający konwersji do PDF z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox.

2 Pobierz lub odbierz uzyskany plik PDF na skrzynce e-mail

Gdy plik zostanie przesłany, nasz konwerter online automatycznie rozpocznie konwersję obrazu TIFF na dokument PDF. Po tym, jak nasz konwerter przekształci plik TIFF w PDF online, można wyświetlić nowo utworzony dokument, pobierając go bezpośrednio na komputer. Możemy także przesłać Ci łącze do pliku PDF na skrzynkę e-mail. Uwaga: łącze zapewniające dostęp do utworzonego w konwersji pliku PDF wygaśnie po upływie 24 godzin.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Przeznaczenie plików TIFF

Dowiedz się więcej o naszym konwerterze plików TIFF na PDF

Zachowana jakość

Soda PDF dba o to, aby jakość plików uzyskanych w wyniku konwersji pozostała niezmieniona. Nasze narzędzia zachowują właściwości oryginalnego pliku, który został skonwertowany na dokument PDF. Uwaga: nasz konwerter plików TIFF online nie kompresuje obrazu podczas jego konwersji na format PDF. Nowo utworzony dokument PDF zachowa oryginalną jakość obrazu TIFF. Obraz TIFF zostanie skonwertowany do pliku PDF o nowym rozmiarze, ale jego pierwotna jakość i orientacja zostanie zachowana.

Konwertuj pliki PDF na TIFF lub inne pliki obrazu

Chcesz konwertować obrazy TIFF na pliki PDF. A może potrzebny jest także inny format obrazu? Użyj narzędzi Soda PDF online, aby skonwertować obrazy na pliki PDF w ciągu kilku sekund. Konwertuj pliki JPG, GIF lub PNG na format PDF, używając naszych narzędzi do konwersji online. Nasze narzędzia do konwersji online są proste w użyciu i przydatne, gdy chcesz szybko skonwertować obrazy lub inne dokumenty, takie jak Word, Excel czy PowerPoint, na pliki PDF w kilku kliknięciach.

Odkryj nasze pozostałe narzędzia online

Jeśli spodobały Ci się narzędzia Soda PDF online do konwersji plików TIFF na PDF, pokochasz inne nasze aplikacje do przetwarzania plików. Za pomocą Soda PDF możesz edytować, odczytywać, konwertować, tworzyć, scalać, dzielić, zabezpieczać i kompresować pliki PDF, ale nie tylko! Wypróbuj nasze proste w obsłudze i funkcjonalne narzędzia do plików PDF, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania dot. dokumentów. Co więcej, aplikacja Soda PDF jest dostępna w wersji online i stacjonarnej ZA DARMO*!

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.