Konwertuj PNG do PDF

Konwertuj obrazy PNG na pliki PDF z łatwością. Nasze narzędzie do konwersji pozwala przekształcać pliki PNG na format PDF w kilka sekund. Wypróbuj nasze narzędzie do konwersji PNG na PDF dzisiaj; jest proste w obsłudze i DARMOWE*!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik PNG do PDF

1 Wybierz plik

Skonwertuj plik PNG na PDF: przeciągnij i upuść plik PNG na pole do konwersji lub prześlij go bezpośrednio z komputera, aby uzyskać plik PDF. Możesz także przesłać plik PNG, który chcesz skonwertować do PDF, z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox. Gdy przeciągniesz i upuścisz plik PNG lub prześlesz go do naszego narzędzia do konwersji, automatycznie rozpocznie się proces konwersji na format PDF.

2 Pobierz lub odbierz uzyskany plik PDF na skrzynce e-mail

Soda PDF zapewnia użytkownikom kilka opcji odbierania nowo uzyskanych po konwersji plików PDF. Po przesłaniu i szybkiej konwersji pliku PNG możesz wyświetlić nowy plik w formacie PDF, pobierając go na komputer. Możemy także przesłać Ci łącze do pliku PDF na skrzynkę e-mail. Uwaga: łącze zapewniające dostęp do utworzonego w konwersji pliku PDF wygaśnie po upływie 24 godzin.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Format PNG jest znany od dawna

Dowiedz się więcej o konwertowaniu z PNG do PDF

Kontrola jakości i zachowanie właściwości plików

Oprogramowanie Soda PDF dba o zachowanie jakości plików podczas konwersji, poprzez utrzymanie pierwotnych właściwości konwertowanych plików w formacie PDF. Nasz konwerter PNG nie kompresuje obrazu podczas konwersji do formatu PDF, dzięki czemu obraz zachowuje swoją pierwotną jakość. Obraz zostanie skonwertowany na PDF, zachowując pierwotną jakość plików wejściowych. Bez niepotrzebnych zmian! Rozmiar i orientacja pliku lub obrazu także zostaną zachowane po zakończeniu konwersji. Nasze narzędzia do konwersi online to proste w obsłudze programy przydatne do szybkiej konwersji plików PDF za jednym kliknięciem! Jeśli potrzebujesz narzędzi do edycji dokumentów online, wypróbuj Soda PDF. Nasze oprogramowanie jest dostępne online oraz w wersji stacjonarnej dla systemu Windows.

Konwertuj dowolną liczbę plików na format PDF lub z formatu PDF

Soda PDF Desktop i Soda PDF Online oferują potężne konwertery plików PDF do obrazów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby! Możesz wybrać konwersję plików PDF na PNG, a także z formatu JPG, BMP i TIFF na PDF. Możesz konwertować pliki na PDF lub z formatu PDF na inny, korzystając z wielu kombinacji, na przykład PDF na Microsoft Office Word, Excel lub PowerPoint. Chcesz skonwertować więcej plików obrazu? Wypróbuj nasze proste w obsłudze narzędzia do konwersji online za DARMO*! Może Cię również zainteresować narzędzie do konwersji obrazów GIF na PDF, jeśli dysponujesz obrazami w innych formatach, które wymagają konwersji na plik PDF online w zaledwie kilka sekund.

Odkryj nasze pozostałe narzędzia online

Konwertuj pliki PDF na wiele innych formatów, zachowując wysoką jakość, bez używania systemu operacyjnego. Nasze przydatne oprogramowanie online zawiera wszystkie narzędzia potrzebne nie tylko do konwertowania plików, ale także tworzenia, edytowania, scalenia, podpisania, udostępnienia czy zabezpieczenia dowolnego dokumentu. Przesyłanie plików do tych narzędzi online jest tak proste jak przeciąganie i upuszczanie. Nasze DARMOWE* narzędzia online są od razu dostępne, wspierając Cię w każdym zadaniu przy edycji dokumentów. Wypróbuj nasze narzędzia Soda PDF online z dowolnego urządzenia lub pobierz aplikację stacjonarną, razem z naszymi prostymi w obsłudze narzędziami do plików PDF, aby korzystać z ich funkcji offline.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.