Konwertuj TXT do PDF

Skonwertuj plik TXT na PDF w kilku kliknięciach. Pobierz wersję programu na komputer lub wypróbuj internetową aplikację już dziś.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik TXT do PDF

1 Wybierz plik

Wybierz plik TXT ze swojego komputera lub usługi przechowywania w chmurze, takiej jak Google Drive lub Dropbox. Możesz przeciągnąć i upuścić plik na pole, aby go przesłać do konwersji na PDF. Po wybraniu pliku lub przeciągnięciu go do pola proces konwersji rozpocznie się automatycznie. Nasze narzędzie błyskawicznie zacznie konwersję pliku TXT na PDF.

2 Pobierz lub wyślij łącze przez e-mail

Po zakończeniu konwersji możesz uzyskać dostęp do utworzonego pliku PDF, pobierając go na komputer i wyświetlając w przeglądarce. Możemy także wysłać wiadomość e-mail z łączem do pliku PDF, które będzie aktywne przez 24 godziny! Jeśli postanowisz odebrać plik pocztą e-mail, zadbaj o jego odbiór w ciągu 24 godzin. Nie chcielibyśmy, abyś zapomniał o swoim ładnie skonwertowanym pliku.

Laptop

Czy wiesz, że...?

TXT jest zwykłym tekstem

Dowiedz się więcej o konwertowaniu z TXT do PDF

Konwertuj inne formaty

To nie koniec! Możesz przesłać inne formaty plików tekstowych, takie jak .doc, .docx lub .rtf, używając tego samego narzędzia, aby przekonwertować je do formatu PDF. Nasze wielofunkcyjne narzędzie poradzi sobie z nimi wszystkimi!

Edytowalny tekst

Po konwersji z TXT do PDF plik .txt jest przekształcany w obiekt tekstowy w przekonwertowanym pliku PDF. Oznacza to, że będzie można go bezpośrednio edytować za pomocą odpowiedniego oprogramowania PDF. Teraz, po konwersji pliku na format PDF, możesz użyć programu Soda PDF do edycji plików w dowolnym zakresie.

Konwertuj z PDF

Jeśli plik już został skonwertowany na PDF, możesz go z powrotem przekształcić na format TXT, przywracając do pierwotnego stanu. Jest to możliwe dzięki naszemu darmowemu* narzędziu do konwersji PDF na TXT. Aby skonwertować plik PDF z powrotem na TXT, możesz użyć naszych narzędzi online. Możesz łatwo przekonwertować dowolny plik PDF z powrotem do formatu .txt lub .rtf, używając zaawansowanego konwertera Soda PDF Desktop lub Soda PDF Online. Skonwertuj plik PDF na kilka innych formatów, używając naszego darmowego* narzędzia.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.