JPG PDF Çevirme

Soda PDF ile, kolay kullanımlı JPG’den PDF’ye dönüştürücü ile görüntülerinizi çok kısa bir süre içinde PDF biçimine dönüştürebilirsiniz.

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

JPG PDF’e nasil dönüştürülür

1 Bir dosya seçin

Bilgisayarınızdan veya Google Drive ya da Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden bir JPG dosyası seçin veya sizin için daha kolaysa, ilgili kutuya sürükleyip bırakın. Dosyanızı sürükleyip bıraktığınızda, aracımız otomatik olarak JPG’yi PDF’ye dönüştürmeye başlar.

2 Görüntüle ve İndir

Yepyeni PDF dosyalarınıza erişmek için dosyalarınızı bilgisayarınıza indirip tarayıcınızda görüntülemeniz yeterlidir. Size e-posta ile bir bağlantı da gönderebiliriz. Bu bağlantı yeni oluşturulan PDF’nize 24 saat geçerli bir erişim içerecektir.

jepg to pdf

Biliyor muydunuz?

Bir görüntünün içindeki metni ortaya çıkarmak

JPG PDF çevirme işlemini nasıl yapabileceğinizle ilgili daha fazla bilgi edinin

Sıkıştırma korunur

JPG PDF çevirme çevrimiçi aracımızı kullandığınızda, JPG dosyanızın sıkıştırma seviyesi dönüştürme aracına yerleştirildiğinde korunur. Görselinizi PDF’ye dönüştürdüğünüzde, görselinizin hiçbir kalite kaybına uğramamasını sağlar. Yeni oluşturulan PDF dosyası orijinal JPG dosyanızla tamamen aynı olacaktır.

PDF dosya biçimi

Görselinizi PDF’ye dönüştürdüğünüzde, yüklediğiniz görüntü ile aynı en boy oranının ve yönün korunduğundan emin oluruz. PDF araçlarımız, JPG’den PDF’ye dönüştürücü aracımızı kullandığınızda JPG görsellerinizin orijinal görüntüsünden ödün verilmemesini sağlar. Görselleri PDF’ye dönüştürdüğünüzde bu PDF’de ekstra sınırlar veya tuhaf açılar olmaz!

PDF’den JPG’ye

PDF’ye dönüştürüp PDF’nizi düzenlemeyi tamamladığınızda, tekrar JPG’ye dönüştürün! PDF dosyanızı tekrar bir görüntü dosyasına dönüştürmek için ücretsiz çevrimiçi PDF’den JPG’ye dönüştürücü aracımızı kullanın. Ücretsiz* PDF dönüştürücü aracımız her türlü PDF dosyasını JPG görüntüsüne dönüştürmenizi sağlar. JPG PDF çevirme seçeneği ile birlikte, ücretsiz* çevrimiçi aracımız ile GIF dosyalarını PDF’ye, PNG dosyalarını PDF’ye, HTML’yi PDF’ye dönüştürebilirsiniz ve PDF’den de bu dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

How to Convert JPG to PDF

How do you convert a JPG to PDF

How do you convert a JPG to PDF?

Convert image files and turn them into PDF documents in seconds using Soda PDF’s easy-to-use online tool. Simply upload the image format to our online converter tool and click Convert. It’s that easy!

What is the best free JPG to PDF converter

What is the best free JPG to PDF converter?

Looking for the best free image-to-document converter? Look no further than Soda PDF, the best free JPG to PDF converter! Our document management software provides lots of image conversion options.

How do I convert a JPEG to a PDF in Windows 10

How do I convert a JPEG to a PDF in Windows 10?

Are you a Windows 10 user and are having trouble converting an image into an editable document? Learn how to convert any image into a readable, editable document in seconds using Soda PDF.

Bu araca puan ver
()

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.