Excel’i̇ PDF’ye dönüştürün

PDF dönüştürücü aracımızla Microsoft Excel elektronik tablolarınızı PDF’ye çevrimiçi dönüştürün. Çevrimiçi PDF dönüştürücümüzü kullanarak saniyeler içinde Excel PDF çevirme işlemi yapın. Kullanımı kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

Excel PDF’ye nasil dönüştürülür

1 Bir Excel dosyası seçin

Excel to PDF işlemini kolaylıkla yapın. PDF’ye dönüştürmek istediğiniz Microsoft Excel dosyasını seçin: dosyaları Excel PDF çevirme kutusuna sürükleyip bırakın ya da doğrudan bilgisayarınızdan bir Microsoft Excel dosyası yükleyin. Çevrimiçi Excel to PDF dönüştürmesi yapmak istediğiniz dosyayı Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden de seçebilirsiniz.

2 PDF dosyanızı görüntüleyin ve indirin

PDF dönüştürme dosyanızı görüntülemek için xls to PDF dönüştürme dosyanızı indirip yeni PDF’yi tarayıcınızda açmanız yeterlidir. Ayrıca, size Excel to PDF dosyanız için yalnızca 24 saat süreyle erişilebilir olacak bir bağlantı gönderebiliriz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Yazdırma seçeneklerinizle oynayın

Excel’i̇ PDF’ye dönüştürme hakkinda daha fazla bi̇lgi̇

Yapraklardan sayfalara

Ayrı yapraklar, ayrı sayfalar! Excel’den PDF’ye dönüştürürken, xlsx dosyanızdaki her e-tablo yeni PDF belgenizde ayrı bir sayfaya dönüştürülür.

Daha fazla formül yok

PDF statik bir biçimdir ve bu nedenle herhangi bir formül içermez. Excel’den PDF’ye dönüştürdüğünüzde, Excel formülleriniz PDF’ye aktarılmaz, bu nedenle bir tablonun içeriğini düzenlerseniz, Excel üzerindeki önceki hesaplamalardan çıkan sonuçlar değişmez.

PDF’den Excel’e çevirme

PDF araçlarımızla PDF dosyalarını Microsoft Excel tablolarına dönüştürün. Verilerinizi değiştirmek ve formüllerle tekrar çalışmak için dosyanızı kolayca PDF’den Excel dosyalarına dönüştürebilirsiniz. PDF’ye dönüştürülmüş Excel dosyalarını tekrar elektronik tablolara dönüştürmek için ÜCRETSİZ* çevrimiçi PDF’den Excel’e dönüştürme aracımızı kullanın. PDF Excel dönüştürücü araçlarımızla PDF’ye dönüştürün ya da PDF’den dönüştürün. Dosya formatı ne olursa olsun, yazılımımızı istediğiniz yerden kullanarak zamandan kazanın.

Diğer PDF araçlarımızı keşfedin

Çevrimiçi PDF dönüştürücü araçlarımıza erişerek dosyalarınızı ya da belgelerinizi tek bir yerde dönüştürün. İnternetiniz olmasa da PDF dönüştürme işlemleriniz için masaüstü uygulamamızı da deneyebilirsiniz. PDF’ye dönüştürme aracımız Soda PDF’den elde edeceğiniz özelliklerden sadece bir tanesidir. İster PDF dosyaları oluşturmanız, sıkıştırmanız, birleştirmeniz, bölmeniz, paylaşmanız, imzalamanız, ister şifre güvenliği eklemeniz gerekiyor olsun, tüm belge hedeflerinize tek bir düğmeye tıklayarak ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

How to Convert Excel to PDF

How to Convert Excel to PDF

How to Save Excel as PDF

Looking to save an Excel spreadsheet as a PDF document? Learn how easy Soda PDF makes turning Excel spreadsheets into readable, editable PDF documents. Convert your Excel documents into PDFs using our easy-to-use Excel to PDF online converter tool.

How to Email Excel File as PDF

How to Email Excel File as PDF

Email Excel file as PDF with just two clicks! With Soda PDF Desktop, you can open an Excel spreadsheet in our desktop application which will then automatically be converted into a PDF document. Next, click on the Email icon to send your Excel as PDF. It’s that easy!

Print Excel to PDF Format

Print Excel to PDF Format

Want to print an Excel spreadsheet to PDF format, but not sure how to proceed? Learn more about Soda PDF, the document management solution built with all your document needs in mind. Open an Excel file in Soda PDF to automatically convert to PDF.

Bu araca puan ver
()

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.