PDF’yi HTML’ye dönüştürün

PDF dosyalarınızı HTML’ye mi çevirmeniz gerekiyor? Soda PDF'nin çevrimiçi PDF HTML çevirme aracı ile PDF dosyalarını tek bir tıklamayla HTML’ye dönüştürün. Güçlü PDF araçlarımız kolay kullanımlıdır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF HTML’ye nasil dönüştürülür

1 PDF’den HTML’ye dönüştürülecek bir dosya seçin

Dönüştürmeniz gereken bir PDF dosyası seçin. Bilgisayarınızdan veya bulut depolama hizmetinden (Dropbox veya Google Drive) bir PDF yükleyin veya dosyanızı kutuya sürükleyip bırakın.

2 Görüntüle ve İndir

Dosyanız dönüştürüldüğünde dosyayı ya da dosyaları bilgisayarınıza indirerek PDF’den dönüştürülmüş HTML dosyanızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz dosyayı tarayıcınızda açıp belgenizi buradan Google Drive’a kaydedebilirsiniz ya da size dosyanız için 24 saat geçerli olacak bir bağlantı içeren bir e-posta gönderebiliriz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

PDF dosyalarınızı çevrimiçi yayınlayın!

PDF’yi HTML’ye dönüştürme hakkinda daha fazla bilgi

Hepsi tek bir dosyada

PDF HTML çevirme işlemi yaptığınızda, HTML sayfanız ekli resimlerle birlikte, kullanışlı tek bir .Zip dosyasında size gönderilir. Böylece birden çok klasörle ya da ek PDF dosyalarıyla çalışarak yolunuzu kaybetmezsiniz.

Yayınlamaya hazır

Aynı bir PDF gibi, dosya yayınlanmaya hazırdır. Dönüştürülmüş HTML dosyanızı kolayca doğrudan web’de yayınlayabilir ve tarayıcınızda görüntüleyebilirsiniz veya dosyayı HTML içeriğini düzenleyebileceğiniz bir platform olarak kullanabilirsiniz.

HTML PDF çevirme aracımızı kullanın

Çevrimiçi HTML’den PDF dönüştürücü aracımızın yardımıyla, herhangi bir web sayfasını bir PDF'ye dönüştürebilirsiniz. HTML’den PDF’ye dönüştürme işlemini kolaylıkla yapın. Google Drive’ınızda bekleyen başka PDF ihtiyaçlarınız var mı? Diğer ÜCRETSİZ* çevrimiçi PDF araçlarımızı deneyin!

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.