HTML’den PDF’ye Dönüştürün

HTML dosyalarını kolaylıkla PDF’ye dönüştürün. HTML dosyalarını ya da web sayfalarını çevrimiçi ve tek tıklamayla PDF dosyalarına dönüştürün. Çevrimiçi PDF HTML dönüştürme aracımızı deneyin. Kullanımı kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

PDF’i alın
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

HTML dosyaları PDF’ye nasıl dönüştürülür

1 Web sitesi URL'sini girin

HTML’nizi ya da web sayfanızı bir PDF’ye dönüştürmeye başlamak için uygun kutuya bir web sitesi URL’si girin. http:// veya https:// dahil olmak üzere URL’nin tamamını ekleyin.

2 Görüntüle ve İndir

Dönüştürme işleminiz tamamlandıktan sonra, HTML PDF çevirme işlemi yapılmış dosyayı bilgisayarınıza indirerek ya da doğrudan web tarayıcınızda çevrimiçi olarak yeni belgenizi görüntüleyin.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Bir PDF bir web sayfasının yazdırılmış hali gibidir

Web sitelerini PDF olarak kaydetme konusunda daha fazla bilgi edinin

Kesintisiz görünüm

HTML PDF çevirme işlemi kolaydır ve ücretsizdir. Uzun sayfa? Uzun PDF! Web sayfanızın ya da belgenizin içeriği PDF’deki bir sayfanın uzunluğunu aşıyorsa içerik sonraki sayfalarda devam eder. HTML dosyanızı tarayıcınızdaki gibi görüntülemek için PDF yazılımınızda “Kesintisiz” görünüm modunu seçin.

Web sitesi yer paylaşımları

Bazı web sitelerinin sayfalarında, siz sayfayı aşağı ya da yukarı kaydırdıkça sayfanın üzerinde kalan, sizden gözden geçirme koşullarını kabul etmenizi isteyen ve genelde bir menü ya da yer paylaşımlı pencere şeklinde olan bölümler olabilir. HTML dosyalarını PDF’ye dönüştürdüğünüzde, bu bölümler PDF dosyalarınızın her sayfasında görüntülenir.

Dosyalarınızı geri dönüştürün

PDF’ye dönüştürdükten sonra tekrar web’e geri dönmek mi istiyorsunuz? Dosyalarınız için bu olanağı sunuyoruz! PDF’nizi tekrar bir HTML’ye dönüştürmek için çevrimiçi PDF’den HTML’ye dönüştürücü aracımızı kullanın. Yazılım çözümümüz ve çevrimiçi araçlarımız dosya ya da belgelerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Başka hangi PDF araçları ve belge çözümlerini sağlayabildiğimizi görün. Soda PDF’yi bir Google Chrome tarayıcı uzantısı üzerinden çevrimiçi deneyin ya da ücretsiz olarak masaüstü uygulamamızı indirin ve yükleyin!

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.