Konwertuj HTML do PDF

Konwertuj pliki HTML na PDF z łatwością. Konwertuj pliki HTML lub strony internetowe na pliki PDF online w jednym kliknięciu. Wypróbuj nasze narzędzie do konwersji PDF HTML. Jest proste w użyciu i DARMOWE*!

Pobierz pdf
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak skonwertować plik HTML na PDF

1 Wprowadź adres URL witryny

Aby rozpocząć konwersję pliku HTML lub strony internetowej na PDF, wpisz adres URL jednej strony w odpowiednim polu. Upewnij się, że wstawiony został pełny adres URL, zawierający przedrostek http:// lub https://.

2 Wyświetl i pobierz

Po zakończeniu konwersji wyświetl nowy dokument, pobierając uzyskany plik PDF na komputer i otwierając go bezpośrednio w przeglądarce online.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Plik PDF wygląda jak wydrukowana strona internetowa

Dowiedz się więcej o tym, jak zapisywać strony internetowe w formacie PDF

Przewijanie

Konwertowanie plików HTML na PDF jest proste i darmowe. Strona jest długa? PDF też będzie długi! Jeśli zawartość strony internetowej lub dokumentu przekracza długość jednej strony w PDF, będzie kontynuowana na kolejnych stronach. Wybierz ciągły tryb widok w programie do otwierania plików PDF, aby wyświetlić plik HTML tak jak w przeglądarce.

Nakładki na witrynach

Niektóre witryny mogą mieć sekcje – często jest to menu lub nakładka z prośbą o zaakceptowanie warunków przeglądania – które pozostają na stronie podczas przewijania. Po konwersji plików HTML na PDF sekcje te pojawią się na każdej stronie plików PDF.

Skonwertuj pliki z powrotem

Chcesz powrócić do plików strony po ich konwersji na PDF? Możemy zapewnić taką możliwość! Za pomocą naszego narzędzia do konwersji PDF na HMTL online możesz konwertować pliki PDF na format HTML. Nasze narzędzia online i oprogramowanie pozwolą Ci zrobić z plików lub dokumentów najlepszy użytek. Zobacz, jakie inne narzędzia PDF i oprogramowanie do edycji dokumentów oferujemy. Wypróbuj Soda PDF online, używając rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome lub pobierz i zainstaluj naszą aplikację stacjonarną za darmo!

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.