PDF’YE SAYFA NUMARALARI EKLEYİN

Dosyalarınıza sayfa numarası eklemek için Soda PDF'nin ÜCRETSİZ* çevrimiçi aracını kullanın. Dosyalarınızı daha düzenli ve takip edilmesi daha kolay hale getirin.

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

Sayfa numaraları nasıl eklenir

Seçin, biçimlendirin ve indirin

Numaraları girmek için bilgisayarınızdan ya da bir bulut depolama hizmetinden bir belge yükleyin. Ayrıca, sayfa numaralandırma işlemine başlamak üzere dosyanızı yüklemek için dosyayı kutuya sürükleyip bırakabilirsiniz.

İstediğiniz seçimi yapabilirsiniz! Sayfa numarasının görüneceği sayfa aralıkları gibi seçenekleri belirleyin ve yazı tipi, boyutu ve konumunu biçimlendirin. Hatta 1’den başka bir sayıdan başlatma seçeneğine de sahipsiniz.

PDF sayfa numarası ekleme işlemi tamamlandığında, dosyalarınızı bilgisayarınıza indirerek ya da e-postanıza gönderilen 24 saat süreyle erişebileceğiniz güvenli bağlantı üzerinden belgenize erişim sağlayın.

Laptop

Biliyor muydunuz?

  1. Sayfalarınızdan sayfa numaralarını kaldırabilirsiniz.

  2. Kim 1’in her zaman en önce geldiğini söyledi ki? PDF sayfa numarası ekleme işlemi, dosyanızın ilk sayfasında 1 ile başlamak zorunda değildir. Aracımız, dosyanıza uygulayacağınız bir sayfa aralığı ile birlikte başlangıç ​​numarasını seçmenizi sağlar.

  3. Sayfa numaralandırma ile Bates numaralandırma arasındaki fark nedir? Bu ikisini birbirine karıştırmayın! Bates Numaralandırma, genellikle yasal belgeler olmak üzere, birden fazla belgeden oluşan bir grubun içinde sayfaları indekslemek için kullanılır. Soda PDF Desktop’ı ya da Soda PDF Online uygulamalarımızda bulunan çevrimiçi PDF araçlarını kullanarak Bates numaralandırmayı kullanmayı deneyin. PDF düzenlemeyi, PDF’ye bir sayfa eklemeyi, bir sayfa ya da sayfalar yerleştirmeyi, PDF’yi başka bir dosya biçimine dönüştürmeyi ve çok daha fazla işlemi nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için diğer çevrimiçi araçlarımızı kullanın!

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.