DODAJ NUMERY STRON W PLIKU PDF

Dodaj numery do stron w plikach za pomocą DARMOWEGO* narzędzia online Soda PDF. Porządkuj swoje pliki i czyń je łatwiejszymi w kontroli.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak dodać numerację stron

Wybierz, sformatuj i pobierz

Prześlij dokument, do którego chcesz wstawić numery stron, z komputera lub z usługi w chmurze. Aby rozpocząć dodawanie numerów stron do plików, możesz również przeciągnąć i upuścić pliki na pole do przesyłania.

Wybór należy do Ciebie! Wybierz opcje, takie jak zakres stron, na których numery się pojawią, sformatuj czcionkę, określ rozmiar i położenie numerów. Możesz nawet rozpocząć numerację od cyfry innej niż 1.

Po zakończeniu numerowania uzyskaj dostęp do dokumentu, pobierając pliki PDF na komputer lub za pomocą bezpiecznego łącza wysłanego na pocztę e-mail, które wygaśnie po upływie 24 godzin.

Laptop

Czy wiesz, że...?

  1. Możesz usunąć numery stron z plików.

  2. Kto powiedział, że 1 zawsze musi być na początku? Numerowanie stron nie musi rozpoczynać się od 1 na pierwszej stronie pliku PDF. Za pomocą naszego narzędzia możesz wybrać zakres stron, na których pojawi się numeracja w pliku oraz numer początkowy.

  3. Jaka jest różnica między numerowaniem stron a numeracją Batesa? Nie należy ich mylić! Numeracja Batesa jest używana do indeksowania stron w ramach zbiorów wielu dokumentów, zwykle dokumentów prawnych. Wypróbuj numerację Batesa, korzystając z naszej aplikacji Soda PDF Desktop lub naszych narzędzi do plików PDF Soda PDF Online. Dzięki innym naszym narzędziom online dowiesz się, jak edytować pliki PDF, dodawać do nich stron, konwertować je na inny format i nie tylko!

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.