Free online OCR

Przekształć szybko dowolny obraz, zeskanowany dokument lub wydrukowany plik PDF w edytowalne dokumenty za pomocą naszego DARMOWEJ* funkcji OCR. Użyj naszej DARMOWEJ* funkcji OCR do rozpoznawania tekstu z obrazów.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak korzystać z OCR

1 Online lub offline

Utwórz tekst z plików obrazu za pomocą darmowego programu Soda PDFonline do OCR. Możesz używać funkcji OCR z dowolnej aplikacji, zawsze i wszędzie! Pracuj online dzięki Soda PDF Online lub offline, pobierając aplikację Soda PDF Desktop na komputer. Wypróbuj nasze proste w obsłudze narzędzia PDF do OCR oraz inne usługi do edycji plików PDF, w sieci lub poza nią!

2 Uruchom OCR

Wykonaj więcej pracy z dokumentami PDF! Prześlij pliki i użyj funkcji OCR do skonwertowania zeskanowanych obrazów z tekstem w pliku PDF na zwykły tekst, który można kopiować, wklejać i edytować, tak jak w MS Word.

3 Wyślij e-mailem

Po utworzeniu pliku PDF uzyskaj dostęp do przetworzonego pliku online, pobierając plik PDF na komputer i wyświetlając treść OCR w dokumencie bezpośrednio w przeglądarce. Po utworzeniu przez nas program nowego, edytowalnego pliku PDF można wysłać dokument OCR za pomocą poczty e-mail do innych osób.

Co to jest funkcja OCR?

Za pomocą funkcji OCR można szybko dygitalizować dokumenty. Zamiast przepisywać pliki lub ręcznie wypisywać tekst z plików obrazów można użyć funkcji OCR, która automatycznie skanuje i rozpoznaje tekst w obrazach lub zeskanowanym dokumencie.

Przykład: zeskanuj wydrukowany dokument, otwórz program Soda PDF na pulpicie lub online oraz użyj funkcji OCR, aby zeskanować tekst na obrazie i przekształcić obraz na edytowalny plik! Funkcja OCR pozwala oszczędzać czas i szybko dygitalizować pliki, upraszczając zadania i zarządzanie dokumentami. Możesz wreszcie uporządkować biurko i rozpocząć pracę w środowisku cyfrowym, korzystając z funkcji OCR dzięki programistom Soda PDF!

Laptop

Czy wiesz, że...?

OCR to kluczowe narzędzie co cyfryzacji dokumentów

Dowiedz się więcej o OCR

Czym jest funkcja OCR i jak ją zastosować do obrazu?

Skanuj i rozpoznawaj informacje na obrazach

Utwórz pliki PDF za pomocą OCR lub od nowa

How to OCR a PDF

what is OCR

What is OCR Software & How Do I Use OCR in PDFs

Use OCR in PDF to quickly recognize or edit the text within any scanned document or image file. Learn how to use OCR software in PDF with Soda PDF.

Digitalize files with OCR

How to Digitize Your Files With OCR

Organize printed documents with ease using OCR software. With Soda PDF’s easy-to-use OCR tool, you can easily store files or search and edit the text.

Go Paperless in 2021

Top 5 Reasons to Go Paperless in 2021

Save time, money, and the enviornment by going paperless in 2021 using Soda PDF, an efficient document management software with easy-to-use tools.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.