PDF Okuyucu

Çevrimiçi ücretsiz PDF okuyucu ve PDF görüntüleyici. Dijital kitaplarınız için Adobe Acrobat Reader DC kullanmadan yeni bir PDF okuyucu keşfedin. Soda PDF'nin ücretsiz PDF okuyucusunu çevrimiçi deneyin; kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF dosyası nasıl açılır

1 PDF belgenizi yükleyin

Bilgisayarınızdaki bir klasörden veya Google Drive ya da Dropbox gibi bir bulut depolama ya da paylaşma hizmetinden bir dosya yükleyerek veya PDF belgelerinizi doğrudan masaüstünden dönüştürücü kutumuza sürükleyip bırakarak görüntülemek istediğiniz belgeyi seçin. Yazılımımız, PDF’leri otomatik olarak çevrimiçi PDF okuyucumuzda açacaktır.

2 Bir dosya okuyun

Belgeniz Soda PDF Online olarak bilinen çevrimiçi yazılım çözümümüzde otomatik olarak açılacaktır. Adobe okuyucu gibi çoğu PDF okuyucuya benzer şekilde, PDF dosyalarınızı bir kitap gibi görüntüleyebilirsiniz. PDF dosyalarınıza nasıl bakmayı tercih ettiğiniz fark etmez, belgenizin yönünü döndürebilir, yakınlaştırma seviyesini ayarlayabilir ve hatta iki belgeyi yan yana açıp karşılaştırabilirsiniz!

3 Diğer seçenekler

Soda PDF, İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden çalışmanızı paylaşmanıza olanak sağlar. PDF okuyucumuzu ya da PDF görüntüleyicimizi bir web tarayıcısında çevrimiçi kullanın ya da Soda PDF Desktop yazılım uygulamamızı (sadece Windows) indirip yüklediğinizde ücretsiz PDF okuyucumuzu çevrimdışı deneyin. Ya da hem MAC hem de Windows’ta kullanılabilir olan Soda PDF Online’ı deneyin.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Soda, dijital okuyucu olarak iki rol üstlenir

PDF’leri görüntüleme hakkinda daha fazla bilgi

Ücretsiz PDF okuyucumuz aynen gerçek bir kitap gibidir

İster süslü, güzel tasarıma sahip bir kapağa bakmak, ister sayfaları çevirirken basılı bir kâğıdın kokusunu duymak olsun, kitaplara bakmanın hoş bir duygu olduğunu biliyoruz. Bir kitabı kapağı ile değerlendirdiğimizden değil, ancak sevimli okuyucumuz, dijital kopyalarınızın bir kitabın gerçek basılı versiyonunun sayfalarını çeviriyormuşsunuz gibi görünmesini ve hissettirmesini sağlar. Dosyaları dijital olarak okumak, kâğıt tasarrufu sağlamanıza ve malzemelere fiziksel olarak zarar vermekten kaçınmanıza da olanak sağlar! Artı olarak, devrimsel 3 Boyutlu Görüntüleme işlevimizle her sayfanın kenarından tutup aynen gerçek bir kitap gibi çevirebilirsiniz.

Soda PDF ile çoklu görev

Kitapları dijital bir eğilim haline getirmekten daha fazlasıyla ilgileniyoruz. Ücretsiz PDF okuyucumuz evde ya da ofiste verimliliğinizi artırmak için de kullanılabilir. Aynı ekranda iki belgeyi aynı anda görüntülemek ve üzerlerinde çalışmak için Yan Yana özelliğini kullanın. Her iki belgede aynı anda ilerlemek için “Eş Zamanlı Kaydırma” özelliğini de kullanabilirsiniz. Ya da Anlık Görüntü aracını kullanarak aktif dosyanızın belirli bir bölümünü yakalayıp paylaşmak üzere panoya kopyalayabilirsiniz.

Diğer çevrimiçi araçlarımızı keşfedin

PDF okuyucumuz yazılımımızın dosya ihtiyaçlarınız için sağlayabileceği çok sayıdaki çözümden sadece biridir. Burada Soda’da bizler, on yıldan fazla süredir Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyadaki çok sayıdaki şirket ve kişinin PDF’lerde değişiklik yaparak dosya ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyoruz. Artı, hizmetlerimizi çevrimiçi veya çevrimdışı kullanabilirsiniz, yani bugüne kadarki en iyi uygulamaya herhangi bir sistemden, web tarayıcısından ya da cihazdan erişebilirsiniz! Şık kullanıcı arabirimimiz ve kolay kullanımlı araçlarımız, kullanıcılarımız düşünülerek üretilmiştir. İster PDF’lerinizi düzenlemek, oluşturmak, dönüştürmek, birleştirmek, bölmek, gözden geçirmek, paylaşmak, güvenceye almak, elektronik olarak imzalamak, ister PDF’lerinize not eklemek istiyor olun, ek belge çözümleri için diğer çevrimiçi araçlarımızı kullanın.

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.