Czytnik PDF

Bezpłatny czytnik i przeglądarka plików PDF online. Odkryj nowy czytnik plików PDF dla swoich książek cyfrowych jako alternatywę dla programu Adobe Acrobat Reader DC. Wypróbuj darmowy czytnik plików PDF Soda PDF online, jest prosty i DARMOWY* w użyciu!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak otworzyć plik PDF

1 Prześlij plik PDF

Wybierz dokument(y)PDF, które chcesz wyświetlić, przesyłając je z folderu na komputerze, z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive Czy Dropbox, lub przeciągając je z pulpitu i upuszczając w polu do konwersji. Nasze oprogramowanie automatycznie otworzy pliki PDF w czytniku plików PDF online.

2 Czytaj plik

Dokument zostanie automatycznie otwarty w naszej aplikacji Soda PDF Online. Podobnie jak w większości czytników PDF, takich jak Adobe Reader, dokumenty PDF można wyświetlać jak książkę. Niezależnie od tego, jaki widok plików PDF wybierzesz, możesz zmienić orientację dokumentu, dostosować poziom powiększenia lub nawet porównać dwa dokumenty obok siebie!

3 Pozostałe opcje

Soda PDF pozwala udostępniać efekty pracy z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego. Użyj naszego czytnika plików PDF lub przeglądarki PDF online lub wypróbuj darmowy czytnik PDF w wersji stacjonarnej – w tym celu pobierz i zainstaluj aplikację Soda PDF Desktop (tylko system Windows). Lub wypróbuj aplikację Soda PDF Online, kompatybilną z systemami MAC i Windows.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Soda podwaja swoje wysiłki dla Ciebie

Poznaj tajniki czytania plików PDF

Nasz darmowy czytnik PDF działa tak jak zwykła książka

Wiemy, że na książki przyjemnie się patrzy – na przykład takie z fantazyjną twardą okładką, podobnie jak miło się je kartkuje, wyczuwając zapach świeżego papieru z nadrukiem. Nie zawsze pozory mylą – przeglądanie dokumentów w naszym czytniku naprawdę przypomina obcowanie z kartkami fizycznej książki. Czytanie plików w wersji elektronicznej pozwala zaoszczędzić papier i uniknąć fizycznych uszkodzeń materiału! Co więcej, nasza rewolucyjna funkcja widoku 3D pozwala chwytać krawędź każdej kartki i odwracać ją tak, jak w przypadku zwykłej książki.

Wiele zadań z aplikacją Soda PDF

Nie chodzi nam (tylko) o zwiększanie popularności książek elektronicznych. Nasz darmowy czytnik PDF może także zwiększać wydajność zadań wykonywanych w pracy i w biurze. Użyj funkcji Obok siebie, aby jednocześnie wyświetlać i pracować nad dwoma dokumentami na tym samym ekranie. Możesz również skorzystać z funkcji Synchroniczne przewijanie, aby przewijać oba dokumenty w tym samym czasie. Lub użyj naszego narzędzia do migawek, aby zapisać określoną część aktywnego pliku u skopiować ją do schowka na potrzeby udostępniania.

Odkryj nasze pozostałe narzędzia online

Nasz czytnik PDF to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań, które obsługują zadania związane z plikami. W Soda od przeszło 10 lat pomagamy wielu firmom i osobom fizycznym ze Stanów Zjednoczonych oraz całego świata modyfikować pliki PDF tak, aby spełniały ich wymagania. Nasze usługi są dostępne online i poza siecią, co oznacza, że możesz uzyskać dostęp do najlepszej aplikacji za pomocą dowolnego systemu, przeglądarki czy urządzenia! Elegancki interfejs użytkownika i proste w obsłudze narzędzia zostały stworzone z myślą o naszych użytkownikach. Niezależnie od tego, czy chcesz edytować, tworzyć, konwertować, scalać, dzielić, dodawać notatki czy recenzje, chronić, udostępniać lub nawet podpisywać elektronicznie pliki PDF, skorzystaj z naszych narzędzi online, które oferują dodatkowe funkcje.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.