Çevrimiçi PDF kilidi kaldirma

Soda PDF’nin PDF Şifre Kaldırma özelliği ile PDF dosyalarınızın kilidini çok kısa bir süre içinde kaldırabilirsiniz. Çevrimiçi PDF şifre kaldırma aracımız PDF kilit açma işleminize yardımcı olacaktır. PDF dosyalarından şifreleri kolaylıkla kaldırın. Basittir, kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF dosyalarinin ki̇li̇di̇ nasil kaldirilir

1 Kilidini kaldıracağınız bir dosya seçin

Kilidi kaldırılacak PDF’yi seçin: bilgisayarınızdan veya Google Drive ya da Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden PDF şifre kaldırma işlemi uygulanacak dosyayı ya da dosyaları yükleyin. Dosyaları doğrudan bilgisayarınızdan da yükleyebilirsiniz. Dosyaları bilgisayarınızdan kutuya sürükleyip bırakın ve şifreyi kaldırıp PDF kilit açma işlemine başlayın.

2 PDF şifre kırma

PDF dosyasına erişimi kısıtlamak için üretilen şifreyi girin ve kullanın. Girdiğiniz şifre dosyayı kilitlemek için oluşturulan şifreyle eşleştiği takdirde, PDF dosyasının kilidi açılır ve dosyadaki tüm kısıtlamalar kaldırılır. Bundan sonra PDF dosyasına serbestçe erişim sağlayabilirsiniz.

3 Görüntüle ve İndir

Dosyanızın kilidi açıldığında ve PDF şifresi girildiğinde, dosyaya ya da dosyalara şu şekilde erişebilirsiniz: bilgisayarınıza indirerek, PDF’yi tarayıcınızda görüntüleyerek ya da size e-posta ile gönderilen bir bağlantıya sahip olarak (24 saat geçerlidir).

Laptop

Biliyor muydunuz?

Belgenizdeki koruma seviyesini siz kontrol edersiniz

Şifre güvenliğini kaldırma hakkında daha fazla bilgi edinin

Belgeleri düzenlemek için PDF güvenliğini kaldırın

Çevrimiçi PDF şifre kırma aracımız, PDF’nizin kilidini kaldırmak için belgenizdeki şifre kısıtlamalarını kaldırmanızı sağlar. Şifrenizi paylaşmadan PDF’nizi ya da dosyalarınızı paylaşın! PDF şifre güvenliğini kaldırmak, şifrenizi kullanmadan PDF’nizi bir kişiyle paylaşmanıza olanak verir, ancak dosya düzenlenebilir.

İzinleri değiştirin

Şifre korumasını kaldırdıktan ve belgenizi düzenledikten sonra, yeni bir şifre eklemek veya izinleri değiştirmek için SODA PDF çevrimiçi uygulamamızın tam sürümünden Soda PDF Koruma aracımızı kullanabilirsiniz. Belge ihtiyaçlarınız için diğer çevrimiçi araçlarımızı deneyin. PDF’ye dönüştürmek ya da PDF’den dönüştürmek için PDF dönüştürme aracımızı kullanın.

Diğer PDF araçları

PDF güvenliğini kaldırmak PDF hizmetlerimizden sadece biridir. PDF dönüştürücü araçlarımızı kullanarak PDF’ye dönüştürün ya da PDF’den dönüştürün. Çevrimiçi bulunan ya da masaüstü uygulama üzerinden çok sayıda PDF aracını deneyin. Kolay kullanımlı araçlarımızla, düzenleyin, birleştirin, bölün ya da PDF’ye dönüştürün ya da PDF’den dönüştürün.

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.