Chroń pliki PDF
online

Zabezpiecz hasłem plik PDF, aby ograniczyć możliwość jego edycji. Dodaj ochronę pliku PDF hasłem: dodaj hasło do dokumentu PDF, aby podczas otwierania pliku jego użytkownicy zawsze musieli podawać hasło. Zabezpiecz plik PDF hasłem. To prosta w obsłudze i DARMOWA* funkcja!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak zabezpieczyć hasłem plik PDF

1 Wybierz plik PDF do
ochrony hasłem

Wybierz plik: wybierz poufny plik PDF, który chcesz zabezpieczyć, oraz przeciągnij i upuść go na pole do konwersji. W tym celu możesz także przesłać lub otworzyć plik PDF z komputera lub z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox. Bez względu na wybrany sposób, zaszyfrujesz i zabezpieczysz plik PDF w zaledwie kilku kliknięciach!

2 Wybierz hasło

Zabezpiecz hasłem lub zaszyfruj plik PDF: wybierz hasło, którego chcesz użyć do ochrony pliku. Wpisz hasło ponownie, aby potwierdzić szyfrowanie pliku PDF. Przed wpisaniem i potwierdzeniem hasła dla pliku PDF należy je zapamiętać lub zapisać w bezpiecznym miejscu. Podobnie jak w programie Adobe Acrobat, nie wymuszamy użycia żadnego szyfrowania ani formatu dla hasła, które zostanie dodane do pliku PDF, ale im dłuższe i bardziej złożone hasło, tym lepsza ochrona pliku.

3 Wyświetl i pobierz

Po wpisaniu i potwierdzeniu hasła, które będzie chronić dostęp do wybranego pliku PDF, możesz pobrać zabezpieczony plik na komputer i wyświetlić go w przeglądarce. Możemy także przesłać na Twój adres e-mail łącze do pliku – będzie ono ważne przez 24 godziny.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Wyższe poziomy szyfrowania zapewniają wyższą ochronę

Dowiedz się więcej o ochronie plików PDF za pomocą hasła

Całkowita ochrona pliku

Hasło chroni plik PDF przed niepożądanymi spojrzeniami innych! Nasze narzędzie Ochrona hasłem online uniemożliwia każdemu, kto nie posiada hasła, otwieranie i uzyskiwanie dostępu do zawartości pliku. Po prostu wybierz plik, który chcesz chronić, i utwórz własne hasło.

Usuwanie hasła

Hasło z pliku PDF można usunąć lub anulować, używając tylko pierwotnego hasła, które zostało użyte do zabezpieczenia tego samego pliku. Jeśli nasz hasło pod ręką, możesz użyć naszego darmowego narzędzia do odblokowywania, aby usunąć ochronę hasłem. Zachowaj więc swoje hasło pod ręką lub przechowuj niechronione treści w bezpiecznym miejscu.

Ogranicz uprawnienia

Przejmij kontrolę nad uprawnieniami, w tym możliwościami edycji, drukowania i kopiowania Twojego dokumentu. Użyj narzędzia Bezpieczny PDF z naszej pełnej aplikacji online Soda PDF, aby ograniczyć uprawnienia, jednocześnie umożliwiając otwarcie pliku. Zabezpiecz plik PDF przed dalszymi zmianami lub niepożądanymi modyfikacjami ze strony innych osób, korzystając z naszych zaawansowanych narzędzi do ograniczania dostępu i szyfrowania hasłem. Oprogramowanie Soda PDF ułatwia ochronę danych, a do tego wystarczy tylko kilka kliknięć!

Soda PDF: to najlepsza alternatywa dla programu Adobe Acrobat

Soda PDF to najlepsza alternatywa dla programu Adobe Acrobat. Dlaczego? Ponieważ nasze rozwiązanie obejmuje szereg prostych w użyciu narzędzi do plików PDF, które pomogą Ci zrealizować wszystkie cele dotyczące dokumentów. Oferujemy nie tylko ochronę dokumentów. Pomożemy Ci skonwertować pliki PDF na formaty pakietu Office, takie jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Możesz edytować pliki PDF według preferencji, używając wielu opcji menu, które pozwalają personalizować zawartość, lub informacji zawartych w plikach PDF. Twórz, konwertuj, scalaj, dziel, dodawaj notatki, wypełniaj formularze, konfiguruj uprawnienia dla plików, a nawet podpisuj cyfrowo pliki PDF, dodając prawnie wiążący podpis elektroniczny, za pomocą naszych narzędzi dostępnych online, jak i w wersji stacjonarnej.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.