Obracaj pliki PDF online

Dzięki Soda PDF możesz zmieniać orientację stron w pliku PDF i obracać je jednym kliknięciem. Rotacja jest trwała, więc strony pozostaną obrócone w odpowiedni sposób po ponownym otwarciu pliku.Obracaj pliki PDF z łatwością i za DARMO*!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak obrócić plik PDF

1 Wybierz dokument PDF do obrócenia

Chcesz obrócić plik PDF za DARMO*? Wybierz dokument PDF, przeciągając i upuszczając go w polu do konwersji, lub prześlij plik bezpośrednio z komputera bądź usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox.

2 Wybierz kąt widzenia

Określ kąt obrotu pliku PDF: obrót o 90 stopni, w prawo lub w lewo, lub obrót plików PDF o 180 stopni. Obracanie dokumentów PDF jest łatwe, darmowe i możne je wykonać jednym kliknięciem! Możesz także wybrać obrócenie poszczególnych stron lub ich zakresów w pliku PDF.

3 Wyświetl i pobierz

Po zakończeniu obracania pliku PDF możesz pobrać plik PDF na komputer i wyświetlić obrócone strony bezpośrednio w przeglądarce. Możemy Ci wysłać na pocztę e-mail bezpieczne łącze zapewniające dostęp do obróconych plików PDF, które po upływie 24 godzin przestanie być aktywne.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Obrócenie plików PDF jest trwałą zmianą

Poznaj tajniki obracania plików PDF

Różne kąty rotacji

Dzięki naszemu narzędziu online możesz dostosować pliki PDF do takiego kąta obrotu, jaki Ci odpowiada. Obracaj pliki PDF o 90 stopni w prawo lub w lewo albo odwracaj je o 180 stopni. Następnie możesz tak obrócone dokumenty wyświetlać i edytować.

Podziel i obróć

Chcesz obrócić jedną konkretną stronę? Wypróbuj nasze narzędzie online do dzielenia stron w dokumentach PDF na pojedyncze pliki, a następnie użyj narzędzia do obracania, aby zmienić orientację poszczególnych stron. Możesz także użyć naszego konwertera PDF online, aby skonwertować plik PDF lub inny dokument na ten format.

Cały dokument

Podczas obracania strony zmienia się cała jej orientacja, łącznie ze wszystkimi zawartymi na niej obiektami i elementami. Aby obrócić poszczególne elementy na stronie, takie jak obrazy, musisz zmodyfikować zawartość pliku PDF. Wypróbuj pełną wersję naszego edytora w aplikacji Soda PDF online.

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.