PDF JPG Çevirme

PDF’nizi JPG’ye çevrimiçi mi dönüştürmek istiyorsunuz? PDF’den JPG’ye dönüştürücümüzü deneyin! PDF dosyalarını saniyeler içinde kolayca JPG resimlerine dönüştürün. Soda PDF ile PDF’yi kolayca JPG resimlerine dönüştürebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF JPG’e nasil dönüştürülür

1 Dönüştürülecek bir PDF seçin

PDF’yi JPG’ye dönüştürün: Bilgisayarınızdan ya da Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden bir PDF yükleyin. Dosyanızı doğrudan bilgisayarınızdan sürükleyip bırakarak da yükleyebilirsiniz. PDF’den JPG’ye dönüştürmek için PDF’yi dönüştürücü kutusuna taşımanız yeterlidir.

2 Görüntüle ve İndir

PDF’yi dönüştürücüye yüklediğimizde, yeni JPG dosyanızı, e-postanıza göndereceğimiz ve 24 saat süreyle geçerli olacak bir bağlantı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Hatta dosyayı bilgisayarınıza indirip PDF’yi yeni JPG dosyası biçiminde doğrudan tarayıcınızda da görüntüleyebilirsiniz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

JPG biçimi görüntü dosyalarınızı sıkıştırır

PDF’yi̇ JPG’ye dönüştürme hakkinda daha fazla bi̇lgi̇

Ayrı resimler ve
kolay dosya isimleri

Çevrimiçi PDF’den JPG’ye dönüştürücümüzü kullanarak PDF’yi JPG’ye dönüştürdüğünüzde, PDF dosyanızın ya da PDF dosyalarınızın her sayfası ayrı JPG resimlerine dönüştürülür ve tüm görüntüler tek bir .zip klasörüne indirilir. Dönüştürme işleminden sonra, her yeni görüntü, dönüştürülen orijinal PDF’nin dosya adına sayfa numaraları eklenerek adlandırılır. Örneğin, dosya adınız şöyle görünür: dosyam.pdf_Sayfa_1.jpeg, dosyam.pdf_Sayfa_2.jpeg, vs.

İhtiyaç duyduğunuzda tekrar PDF’ye dönüştürün

JPG’den oluşturulacak sevgili PDF’nizle yeniden bir araya gelmek mi istiyorsunuz? Yalnızca tek bir tıklamayla dosyalarınızı tekrar PDF belgelerine kolayca dönüştürün! Soda PDF’nin güçlü PDF araçları ve hizmetleriyle zamandan kazanın, verimliliğinizi artırın ve daha akıllıca çalışın. Çevrimiçi JPG’den PDF’ye dönüştürme aracımız ÜCRETSİZ* olarak JPG dosyanızı tekrar bir PDF dosyasına değiştirecek ya da dönüştürecektir!

Diğer çevrimiçi araçlarımızı keşfedin

Aradığınız ister metin düzenlemek, dosyalar oluşturmak, çeşitli belgeleri birleştirmek, daha küçük dosya boyutlarına sıkıştırmak, sayfaları yeni PDF’lere bölmek, şifre güvenliği eklemek, ister belgelerinize dijital ya da elektronik imza eklemek olsun, tüm belge hedefleriniz için Soda PDF’yi seçin. Masaüstü için yazılım çözümümüzü edinin ya da internet üzerinden araçlarımıza Çevrimiçi erişim sağlayın!

How to Convert PDF to JPG

Save a PDF as a JPEG for Free

How to Save a PDF as a JPEG for Free

Save a PDF as a JPEG for free using Soda PDF’s easy-to-use PDF to JPG online tool. Quickly transform a PDF document into an image file directly from your web browser. Share important information faster than ever!

Flatten a PDF

How to Flatten a PDF for Free

Looking to flatten or compress a PDF document but don’t know how? Well, with Soda PDF’s Compress PDF online tool, you can quickly flatten any PDF document by reducing the file size or by converting the PDF to an image file.

PDF to JPG on Windows 10

Convert PDF to JPG on Windows 10 for Free

Windows 10 users, are you looking for an easy way to convert your PDF documents into JPG image files? Try using Soda PDF’s PDF to JPG converter tool instead. Download our Desktop application to get access to even more tools!

Bu araca puan ver
()

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.