PDF’yi çevrimiçi yeniden boyutlandır

PDF’nizi kolayca yeniden boyutlandırın. PDF dosyalarınızdaki sayfa boyutunu veya kenar boşluklarını değiştirin. Bir PDF’yi çevrimiçi yeniden boyutlandırın. Kullanımı kolaydır ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF yeniden boyutlandırma nasıl yapılır

1 Bir dosya seçin

Yeniden boyutlandırılacak bir PDF dosyası seçin: Bilgisayarınızdan ya da Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden dosyayı yükleyin. PDF'nizi doğrudan PDF yeniden boyutlandırma dönüştürme kutusuna sürükleyip bırakarak yükledikten sonra da yeniden boyutlandırabilirsiniz.

2 PDF yeniden boyutlandırma ayarlarınızı seçin

Sayfalarınızı daraltın veya genişlemelerine yardımcı olun! Sayfa boyutunu ve kenar boşluklarını seçerek sayfanızın boyut ayarlarını seçin.

3 Görüntüle ve İndir

Çevrimiçi PDF aracımız dosyanızı yeniden boyutlandırmaya başlayacaktır; bu yüzden lütfen bekleyin. Dosyanız erişim için hazır olur olmaz, yeniden boyutlandırılmış yeni PDF belgelerinizi, PDF’yi çevrimiçi bilgisayarınıza indirerek alabilirsiniz; ayrıca yeni sayfa boyutunu tarayıcınızda da görüntüleyebilirsiniz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Kenar boşlukları modern bir icat değildir

Atalarımız bile metinlerini biçimlendirmelerine yardımcı olması için kenar boşlukları kullanmışlardır! Kenar boşlukları ilk olarak eski Mısır'a ait papirüs parşömenlerinde kullanılmıştır. Parşömenlerin yatay olarak kaydırılamaması nedeniyle, okuyucuya bir sonraki satıra ne zaman geçileceğini göstermek için metin sütunları kenar boşluklarıyla ayrılmıştır.

PDF’leri yeniden boyutlandırma hakkında daha fazla bilgi edinin

Kenar boşluklarını özelleştirin ve
istediğiniz gibi yeniden boyutlandırın

PDF’yi sıkıştırmayı düşünün

PDF’ye Dönüştürün ya da
PDF’den Dönüştürün

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.