PDF’yi PPT’ye dönüştürün

Soda PDF ile PDF’lerinizi çok kısa bir süre içinde PPT’e dönüştürebilirsiniz. Çevrimiçi PDF aracımızı ÜCRETSİZ* kullanarak, tercih ettiğiniz işletim sisteminde PDF’yi PPT’ye çevrimiçi dönüştürün.

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF PowerPoint’ye nasil dönüştürülür

1 Bir dosya seçin

PDF PowerPoint çevirme işlemi basittir. İlk adım PDF’den PowerPoint’e dönüştürmek istediğiniz dosyanın seçilmesidir. Bu işlemi bilgisayarınızdan yükleyerek ya da Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmeti üzerinden yapabilirsiniz. PDF dosyanız elinizin altında ise yüklemek için ayrıca kutuya sürükleyip bırakabilirsiniz. Bir sonraki adımda dosyanız PDF’den PowerPoint’e dönüştürülür.

2 Görüntüle ve İndir

PDF’den dönüştürülen PowerPoint belgenize erişmek için, dosyayı bilgisayarınıza indirip tarayıcınızda görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınıza e-postanıza gönderilecek ve 24 saat geçerli olacak bir bağlantı üzerinden de erişebilirsiniz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Her öğe dönüştürülebilir

PDF’yi̇ PowerPoint’ye dönüştürme hakkinda daha fazla bi̇lgi̇

Korunan sayfa görünümü

Ücretsiz* PDF PowerPoint çevirme aracını kullandığınızda dosyalarınızdaki değişiklikleri fark etmezsiniz bile! Yeni belgenizdeki slaytlar, aynen PDF dosyalarınızdaki sayfalarda göründükleri gibi görünür.

Düzenlenebilir slaytlar

PDF PPT çevirme işlemi yaptığınızda, yeni dosyalarınız tamamen düzenlenebilir olacaktır. Ayrıca, dosyalarınıza PowerPoint’e ve PowerPoint Online’a özel öğeler de ekleyebilirsiniz.

PDF’ye Dönüştürün

İşleminiz tamamlandığına göre PDF’ye dönüştürme aracımızı kullanmayı da düşünebilirsiniz. Ücretsiz* hizmetimizle tekrar bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. Dosyalarınızı görüntülemeyi ve dağıtmayı basitleştireceğinden PDF’ye dönüştürmenizi tavsiye ederiz. PPT’den PDF oluşturmak, PDF dosyalarını PPT’ye çevirmek kadar basittir. PDF’ye dönüştürmek için ücretsiz* çevrimiçi PPT PDF çevirme aracımızı kullanın.

Çevrimiçi araçlarımızı kullanarak Word’ü PDF’ye, Excel’i PDF’ye, JPG’yi PDF’ye, HTML’yi PDF’ye, GIF’leri PDF’ye dönüştürebileceğinizi ve başka birkaç dosya biçimini daha dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu araca puan ver
()

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.