Konwertuj PDF do PPT

Konwersja plików PDF na PPT może odbywać się błyskawicznie dzięki Soda PDF. Skonwertuj plik PDF na PPT za pomocą naszego DARMOWEGO* narzędzia do konwersji PDF online w preferowanym systemie operacyjnym.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik PDF do PowerPoint

1 Wybierz plik

Proces konwersji pliku PDF na PowerPoint jest prosty. Pierwszym krokiem jest wybór pliku, który chcesz przetworzyć w naszym narzędziu do konwersji PDF na PowerPoint. W tym celu możesz przesłać plik z komputera lub z usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox. Jeśli masz plik PDF pod ręką, możesz także przeciągnąć go i upuścić na pole w celu przesłania. Następnie plik zostanie skonwertowany z formatu PDF na PowerPoint.

2 Wyświetl i pobierz

Aby uzyskać dostęp do pliku po konwersji na format PowerPoint, pobierz go na komputer i wyświetl w przeglądarce. Dostęp jest także możliwy (przez 24 godziny) za pomocą łącza, które zostanie wysłane pocztą e-mail.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Każdy element można przekonwertować

Dowiedz się więcej o konwertowaniu z PDF do PowerPoint

Zachowane wyświetlenie strony

Jeśli użyjesz darmowego* narzędzia do konwersji plików PDF na PowerPoint, nawet nie zauważysz różnić w wyglądzie dokumentów! Slajdy w nowym dokumencie będą wyglądać dokładnie tak samo jak w plikach PDF.

Edytowalne slajdy

Po konwersji plików PDF na PowerPoint nowe dokumenty będą całkowicie edytowalne. Co więcej, do uzyskanych plików możesz także dodać elementy typowe dla formatu PowerPoint i PowerPoint Online.

Konwertuj do PDF

Po zakończeniu rozważ użycie naszego narzędzia do konwersji plików na format PDF. Możesz ponownie utworzyć dokument PDF za pomocą naszej darmowej* usług. Zalecamy konwersję pliku do formatu PDF, ponieważ będzie go można łatwiej wyświetlać i udostępniać. Utworzenie pliku PDF z PPT jest tak proste jak proces odwrotny. Aby skonwertować plik na format PDF, użyj naszego darmowego* narzędzia do konwersji PPT na PDF.

Czy wiesz, że możesz także konwertować pliki Word, Excel, JPG, HTML, GIF oraz kilka innych rodzajów plików na format PDF za pomocą naszych narzędzi online?

Oceń to narzędzie
()

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.