Konwertuj PDF do Excel

Bezpłatnie, szybko i łatwo konwertuj dowolne pliki PDF na Excel za pomocą naszego narzędzia do konwersji Soda PDF. Konwertuj pliki PDF na arkusze kalkulacyjne Excel w kilku kliknięciach.

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik PDF do Excel

1 Wybierz plik

Proces konwersji pliku PDF na Excel jest prosty. Pierwszym krokiem jest wybór pliku, który chcesz przetworzyć w naszym narzędziu do konwersji PDF na Excel. Możesz wybrać plik PDF do konwersji, przesyłając go bezpośrednio z komputera lub za pomocą usługi w chmurze, takie jak Google Drive czy Dropbox. Możesz również przeciągnąć i upuścić plik PDF w polu, aby go przesłać. Po przesłaniu pliku PDF nasze narzędzie rozpocznie jego konwersję na dokument Excel.

2 Wyświetl i pobierz

Po zakończeniu konwersji możesz uzyskać dostęp do utworzonego pliku PDF, pobierając go na komputer i wyświetlając w przeglądarce. Możesz także pobrać pliki na komputer lub do usługi w chmurze, takiej jak Google Drive czy Dropbox. Wybór lokalizacji, do której pobierzesz pliki, jest Twój. Możemy także przesłać na Twój adres e-mail łącze do pliku – będzie ono ważne przez 24 godziny. To łącze zapewnia dostęp do pliku użytego w naszym narzędziu do konwersji z formatu PDF na Excel.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Strony dokumentu PDF zostaną przekształcone w arkusze kalkulacyjne programu Excel

Dowiedz się więcej o konwertowaniu z PDF do Excel

Zachowany format plików

Po zakończeniu konwersji z PDF za pomocą naszego darmowego* narzędzia, format plików PDF zostanie zachowany w nowym pliku Excel. Puste komórki zostaną wstawione w arkuszach Excel, zastępując spacje z pliku PDF. Oryginalne kolory, obramowania i czcionki z plików PDF pozostaną bez zmian po konwersji do formatu Excel. Twój nowy plik nie utraci pierwotnego formatowania. Co więcej, będzie teraz można dodać nowe formatowanie i ulepszyć nowo powstały dokument, ponieważ będzie on w pełni edytowalny. Możesz całkowicie spersonalizować nowy dokument według własnych potrzeb.

Edytowanie pliku Excel

Dokumenty PDF nie mogą zawierać wzorów matematycznych, natomiast pliki MS Excel mogą. Oznacza to, że po konwersji pliku PDF na Excel nie zostaną odtworzone żadne wzory w uzyskanym arkuszu kalkulacyjnym. Jako że nasze narzędzie skonwertuje wszystkie dane z pierwotnego dokumentu do nowego, będzie można wstawić wzory w nowym dokumencie po konwersji do formatu Excel. To tak jakby pierwotny dokument zawsze był plikiem Excel. Nasze darmowe* narzędzie do konwersji plików PDF pozwala swobodnie edytować uzyskany w konwersji dokument. Możesz dodawać elementy do plików, które są typowe dla formatu Excel, tworząc dokument dostosowany do swoich wymagań.

Konwertuj z powrotem do PDF

Tęsknisz za swoim plikiem PDF? Po zmodyfikowaniu pliku Excel można go skonwertować ponownie na PDF. Konwersja pliku na format PDF może przynieść wiele korzyści. PDF to uniwersalny sposób wyświetlania dokumentów, który zapewnia łatwość ich otwierania bez względu na użytkownika. Konwertuj pliki na PDF, aby ułatwić ich wyświetlanie i dystrybucję. W tym celu użyj naszego darmowego* narzędzia do konwersji plików Excel na PDF online, wybierając dowolny plik Excel. Dzięki naszemu darmowemu* narzędziu łatwo jest konwertować pliki na format PDF, podobnie jak pliki PDF na wiele innych formatów.

Czy wiesz, że możesz także konwertować pliki Word, PowerPoint, JPG, HTML, GIF, TXT oraz kilka innych rodzajów plików na format PDF za pomocą naszych narzędzi online?

Oceń to narzędzie
()

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.