PDF’yi Word’e Dönüştürün

Soda PDF ile PDF’nizi sadece birkaç tıklamayla Word’e çevrimiçi dönüştürebilirsiniz. PDF’yi Word belgesine çevirme işlemi için PDF’yi Word’e çevirme aracımızı kullanın. PDF Word çevirme ve diğer çevrimiçi araçlarımız kolay kullanımlı ve ÜCRETSİZDİR*!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

PDF Word’e nasil dönüştürülür

1 Bir dosya seçin

Bilgisayarınızdan bir dosya yükleyin: Çevrimiçi Word’e çevrilecek PDF dosyasını doğrudan bilgisayarınızdan seçin veya PDF dosyasını PDF Word çevirme kutusuna sürükleyip bırakın. Dönüştürülecek bir PDF dosyasını, Google Drive ya da Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden de yükleyebilir ve çevrimiçi web tarayıcısında ÜCRETSİZ* olarak PDF’yi Word’e çevirme işlemini yapabilirsiniz.

2 Görüntüle ve İndir

PDF dosyanız bir Word dosyasına dönüştürüldüğünde, PDF Word çevirme işlemi yapılmış dosyayı bilgisayarınıza indirerek ya da dönüştürülmüş belgeleri tarayıcınızda görüntüleyerek yeni düzenlenebilir Word belgesine erişebilirsiniz. Ayrıca, e-posta üzerinden size ÜCRETSİZ* PDF Word çevirme dosyalarınız için yalnızca 24 saat süreyle geçerli olacak bir bağlantı gönderebiliriz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Yazdırılan PDF’leri görüntülere dönüştürmek için tarayın

PDF’den Word’e dönüştürme hakkinda daha fazla bi̇lgi

Düzen korunur

PDF'den Word'e dönüştürdüğünüzde, PDF’nizin düzeni korunur. Böylece belgenizin sayfaları içindeki tüm öğelerin biçimi ve konumu bozulmadan kalarak bunu çalışmanızın ve bilgilerinizin güvende kalmasını sağlayan en iyi uygulama yöntemi kılar. PDF araçlarımızı çevrimiçi ya da çevrimdışı kullanın ve ek olarak masaüstü uygulamamızı indirdiğinizde ÜCRETSİZ* deneme sürümü edinin. Soda PDF’nin gücü parmaklarınızın ucunda. Dosyalarınız üzerinde istediğiniz yerden değişiklik yapın!

Otomatik olarak docx’e dönüştürün

Dönüştürücü aracımız dosyalarınızı otomatik olarak en son .docx biçimine dönüştürür, böylece Word veya diğer popüler Word düzenleme yazılımı içinde kolayca açılabilir ve değiştirilebilir. Bundan sonra belgenizde daha fazla değişiklik yapmanız gerekiyorsa dosyayı düzenlemeye ya da veri ayıklamaya başlayabilirsiniz.

Diğer biçimler dahildir

Ama bekleyin, dahası var! PDF dosyalarınızı, Soda PDF Online uygulamamızdaki Dönüştürücümüzün tam sürümü yardımıyla .TXT veya .RTF gibi diğer popüler Word düzenleme biçimlerine dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde, Word belgenizi, bir Windows işletim sistemine sahip olmadan dosyayı düzgün bir şekilde okuyamayan MAC kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Diğer çevrimiçi araçlarımızı deneyin

PDF’yi Word’e çevirme aracımız, Soda PDF’nin sağlayabileceği pek çok PDF aracından sadece bir tanesidir. DOC dosyalarından herhangi biri ya da diğer belge ihtiyaçlarınız için çok sayıda ürünümüz var. Ayrıca, masaüstü üzerinden ya da çevrimiçi olarak diğer çevrimiçi PDF araçlarımızı kullanarak dosyalarınızı daha iyi kullanabilirsiniz. Sadece tek bir düğmeye tıklayarak düzenleyin, birleştirin, oluşturun ya da PDF’ye geri dönüştürün. Araçlarımızla ayrıca belgelerinizi dijital veya elektronik olarak imzalayabilir ya da dosyalarınıza şifre koruması eklemek gibi gelişmiş güvenlik seçenekleri kullanarak dosyalarınızı koruyabilir, böylece zamandan kazanabilir ve üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

How to Convert PDF to Word

How to Convert PDF to Word

How to Convert PDF to Word

Looking to convert a PDF document into a Word file? Try using Soda PDF’s easy-to-use PDF to Word online tool! Simply upload your PDF document and our software solution will quickly transform your PDF into Word in seconds.

insert a PDF into WORD

How to Insert a PDF into Word

Insert a PDF document directly into any Word file using Soda PDF. Our powerful document management software has all the PDF tools you need to quickly combine file formats, such as inserting a PDF into an existing Word file.

convert scanned pdf to word

How to Convert Scanned PDF to Word

Use our Optical Character Recognition (OCR) tool to quickly spot editable text within any scanned document or image file. Convert & combine your scanned PDF documents into Word files using Soda PDF’s easy-to-use OCR tool.

Bu araca puan ver
()

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.