Konwersja PDF na Word

Dzięki narzędziom Soda PDF możesz konwertować plik PDF do formatu Word online za pomocą kilku kliknięć. Użyj naszego narzędzia do konwersji plików PDF na Word, aby dokonać takiej konwersji w ciągu kilku sekund. Nasze narzędzie do konwersji plików PDF na Word oraz inne narzędzia online są łatwe w obsłudze i DARMOWE*!

Upuść plik tutaj lub

  • Google Drive
  • Dropbox
Twoje pliki są bezpieczne

Twoje pliki są przechowywane na naszych serwerach tylko przez 24 godziny, po czym są trwale niszczone.

Jak przekonwertować plik PDF do Word

1 Wybierz plik

Prześlij plik z komputera: wybierz plik PDF do konwersji na Word online bezpośrednio z komputera lub przeciągnij i upuść plik PDF na pole do konwersji. Możesz także przesłać plik PDF do konwersji z usługi w chmurze, jakiej jak Google Drive czy Dropbox, aby skonwertować PDF na Word w przeglądarce za DARMO*!

2 Wyświetl i pobierz

Gdy plik PDF zostanie skonwertowany na dokument Word, możesz pobrać nowy, edytowany plik Word na komputer i przeglądać wersje skonwertowane w przeglądarce. Możemy także wysłać wiadomość e-mail z łączem do skonwertowanego pliku PDF ZA DARMO* w ciągu 24 godzin.

Laptop

Czy wiesz, że...?

Zeskanuj pliki, aby skonwertować wydrukowane pliki PDF na obrazy

Dowiedz się więcej o konwertowaniu z PDF do Word

Zachowany układ

Podczas konwersji plików PDF na Word układ dokumentu PDF zostaje zachowany. Dzięki temu format i położenie wszystkich elementów na stronach dokumentu pozostają identyczne, dlatego jest to najlepsza praktyka zabezpieczenia efektów własnej pracy i informacji. Skorzystaj z naszych narzędzi do edycji plików PDF online lub offline, a także DARMOWEJ* wersji próbnej, pobierając aplikację stacjonarną. Ciesz się możliwościami oprogramowania Soda PDF na wyciągnięcie ręki i modyfikuj pliki z dowolnego miejsca!

Automatycznie konwertuj do DOCX

Nasze narzędzie automatycznie konwertuje pliki do najnowszego formatu .docx, aby można je było łatwo otwierać i modyfikować w programie Word lub innym popularnym edytorze tekstowym. Jeśli konieczna okaże się dalsza modyfikacja dokumentu, możesz rozpocząć edycję pliku lub ekstrakcję danych.

Obsługa także innych formatów

To jeszcze nie koniec! Możesz konwertować pliki PDF do innych popularnych formatów tekstowych, jak .TXT lub .RTF, za pomocą pełnej wersji konwertera dostępnej w aplikacji Soda PDF Online. Dzięki temu możesz udostępnić dokument Word użytkownikom komputerów Mac, którzy bez pomocy systemu Windows mogą nie odczytać uzyskanych danych.

Wypróbuj nasze pozostałe narzędzia online

Nasze narzędzie do konwersji PDF na Word to jedno z wielu narzędzi edycji plików PDF, jakie zapewnia Soda PDF. Mamy szereg produktów do obsługi wszelkich plików DOC lub innych zadań związanych z dokumentami. Możesz lepiej wykorzystać swoje pliki, używając naszych narzędzi do edycji PDF online lub na komputerze. Edytuj, scalaj, twórz lub konwertuj pliki na PDF za jednym naciśnięciem przycisku! Nasze narzędzia pozwalają także cyfrowo lub elektroniczne podpisywać dokumenty i chronić pliki za pomocą zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, jak dodawanie ochrony hasłem, zaoszczędzając Twój czas i zwiększając wydajność.

How to Convert PDF to Word

How to Convert PDF to Word

How to Convert PDF to Word

Looking to convert a PDF document into a Word file? Try using Soda PDF’s easy-to-use PDF to Word online tool! Simply upload your PDF document and our software solution will quickly transform your PDF into Word in seconds.

insert a PDF into WORD

How to Insert a PDF into Word

Insert a PDF document directly into any Word file using Soda PDF. Our powerful document management software has all the PDF tools you need to quickly combine file formats, such as inserting a PDF into an existing Word file.

convert scanned pdf to word

How to Convert Scanned PDF to Word

Use our Optical Character Recognition (OCR) tool to quickly spot editable text within any scanned document or image file. Convert & combine your scanned PDF documents into Word files using Soda PDF’s easy-to-use OCR tool.

Oceń to narzędzie
()

*Mogą obowiązywać limity wielkości i dziennego użycia. Avanquest 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.