PDF dosyalarina elektronik imza atin

Soda PDF’nin çevrim içi elektronik imza aracıyla PDF belgenizi elektronik imza için oluşturun, hazırlayın, gönderin ve e-imzaların geçtiği aşamaları takip edin. E-İmza PDF ile belgeleri veya sözleşmeleri çevrim içi olarak imzalayın Kolaydır ve ÜCRETSİZDİR!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

ESign any PDF document for FREE!

Type your name, draw, or upload an image of your signature and click Sign. It's that easy!

E-İmza PDF belgeniz ve çevrim içi elektronik imzalarınız için verdiğiniz bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak işlenecektir.

Sign in or create an account to track signatures

NOTE ON ACCOUNT CREATION FOR ELECTRONIC SIGNATURES: If you sign in with a company email or a third-party account such as Google, Microsoft, or Facebook, or you decide to create your account using one of these third parties, the name associated with your third-party account will be the same name that appears on the electronic signature package that you create using Soda PDF.

 SIGN IN OR CREATE AN ACCOUNT TO TRACK SIGNATURES

Elektronik imza işlemini başlatmak için oturum açın veya bir hesap oluşturun.

ELEKTRONİK İMZALAR İÇİN HESAP OLUŞTURMA HAKKINDA NOT: Google, Microsoft veya Facebook gibi üçüncü taraf bir hesapla oturum açarsanız veya hesabınızı bu üçüncü taraflardan birini kullanarak oluşturmaya karar verirseniz üçüncü taraf hesabınızla bağlantılı ad ile Soda PDF kullanarak oluşturduğunuz elektronik imza paketinde görünen ad aynı olacaktır. İlk kez bir Soda PDF hesabı mı oluşturuyorsunuz? 7 gün boyunca ücretsiz deneme erişiminin keyfini çıkarın.

E-İmza PDF belgeniz ve çevrim içi elektronik imzalarınız için verdiğiniz bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak işlenecektir.

PDF belgesini nasıl E-İmzalarsınız?

1 İmzalanacak Bir Dosya Seçin

Yüklemek ve çevrim içi olarak elektronik imza almak için hazırlamak istediğiniz belgeyi seçin. Belgeyi bilgisayarınızdaki belirli bir dosya klasöründen yükleyin ya da PDF dosyanızı masaüstünüzden sürükleyip bırakın. Ayrıca, Soda PDF Online’ı kullanarak belgeleri elektronik olarak imzalamak için, çevrim içi elektronik imza almak istediğiniz bilgisayarınızda kayıtlı PDF belgesine göz atabilir veya Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama sisteminden de belgeleri imzalayabilirsiniz.

2 İmza Yetkilisi Bilgilerini Ayarlayın

Belgenizi yükledikten sonra, bir sonraki adım imza sahibinin adının, e-posta adresinin kaydedilmesi ve belgenize eklenecek imzalama işleminin belirlenmesidir. Belgenizde çevrim içi olarak imzaların nereye atılması gerektiğini veya dosyanıza alanlar yerleştirerek PDF belgelerinizde elektronik imzaların nerelere ekleneceğini belirtin.

PDF E-İmza - Adobe imzaya alternatiftir

3 İmza için Gönderin

Çevrim içi aracımızı kullanarak PDF’nizi imza için hazırlayıp belgeyi göndermeye hazır olduğunuzda, imzalayanlardan bu belgeye elektronik imza alma amacınızı esasen belirtmiş ve belgenize imza eklenmesini talep etmiş olursunuz.

4 İmzalayın ve İndirin

Belgenizi imzalayacak tarafların her birine elektronik imzalarının isteneceği bir e-posta gönderilecektir. İmza yetkiliniz bağlantıya tıklayıp belgeyi incelemeye başlayabilir. İmza atacak taraflar elektronik imzalarını ayarlayabilir ve ardından belgeyi elektronik olarak imzalayabilir. İstenen tüm elektronik imzalar uygulandıktan sonra, imzalanmış PDF belgesi indirmeye hazır olacaktır.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Elektronik imza konusunda açıklama

Learn more about the security of Esign

The ESign Act & How to ESign documents

Esignatures are a secure way to get the approval of multiple parties. These types of signings are part of the Esign Act that was passed by Congress and adopted in the United States as a service for an electronic record for contracts or agreements that need to be facilitated for both global and national commerce. Today, the act of electronically signing documents has never been more popular. Unlike digital signatures, which hold no legal terms or power whatsoever, esignatures are legally binding and hold the same weight as a handwritten signature on a signed document, contract or agreement would.

ESign Document

How to Sign PDF

Media blog

E-Sign: How to collect electronic signatures using PDF

Add signers to your PDF documents using our E-Sign feature. Simply open Soda PDF Desktop or Soda PDF Online and use the Request Signature tool to send your document out for esignatures.

Media blog

How To Electronically Sign a PDF (Using Soda PDF E-Sign)

Electronically sign PDF documents using Soda PDF’s easy-to-use E-Sign tool. Simply open a PDF document in our Desktop or Online PDF software solution and click on the E-Sign feature.

Media blog

Digital signatures vs. electronic signatures: what’s the difference?

Unlike digital signatures, electronic signatures (or esignatures) are a representation of your legally binding hand-written signature that can be applied to contracts, invoices, or agreements remotely.

E-imza’nın nasıl yasal olarak bağlayıcı ve güvenli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin

Elektronik olarak imza atmak güvenli ve emniyetlidir

E-imza ve dijital imza arasındaki fark

Diğer ÜCRETSİZ* çevrim içi araçlarımızı deneyin

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.