Çevri̇mi̇çi̇ pdf dönüştürücü

ÜCRETSİZ* PDF dönüştürücü çevrimiçi web sitemizi kullanarak sadece birkaç tıklamayla PDF dosyalarına ya da PDF dosyalarından dönüştürün. Kullanımı kolay yazılımımızı dilediğiniz gibi kullanın!

Dosyayı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

Bir PDF dosyası ücretsiz nasıl dönüştürülür*

1 Bir dosya seçin

Dosya seçin: çevrimiçi PDF dönüştürücümüze bilgisayarınızdan dosya yükleyin ya da dosyaları PDF dönüştürücü kutusuna sürükleyip bırakın. Google Drive gibi bir bulut depolama hizmetinden de çevrimiçi PDF dönüştürücümüze dosya yükleyebilirsiniz.

2 PDF'ye ve PDF'den

Word, Excel, JPG ve HTML dosyalarından ücretsiz PDF dönüştürme ya da PDF’ye dönüştürme Dosyaları otomatik olarak PDF’lere dönüştürmek için dönüştürücü aracımızı kullanın. Bir PDF dosyası yüklediğinizde, dönüştürmek istediğiniz dosya türünü seçin ve gerisini ücretsiz PDF’ye dönüştürme aracımıza bırakın.

3 E-posta ile gönderin

PDF dönüştürme dosyalarınız hazır olduğunda, dosyanın e-posta adresinize gönderilmesini isteyebilir ya da PDF dosyasını bilgisayarınıza indirebilir ve dosyayı tarayıcınızla görüntüleyebilirsiniz.

Laptop

Biliyor muydunuz?

Ayrıca diğer birçok biçime de dönüştürebilirsiniz

Dosya dönüştürme hakkinda daha fazla bi̇lg

Güvenli dosyaları çevrimiçi ya da çevrimdışı görüntüleyin

Herhangi bir dosyayı bir PDF kopyasına dönüştürmek için Soda PDF Sanal Yazıcıyı indirebilirsiniz. Yazdırma menüsünden Soda PDF yazıcısını belirleyerek herhangi bir programda oluşturulmuş belgelerden bilgi, metin ya da sayfa görüntülemek ya da paylaşmak için bu özelliği kullanın. Soda PDF masaüstü uygulamamızı edinerek dosyalarınızdaki metinleri düzenleyin, sayfaları ayırın veya bir görsel ayıklayın ya da DOCX veya PPT dosyalarına dönüştürün.

En iyi ücretsiz PDF dönüştürücü

PDF’ye dönüştürülmüş size özel belgenizi oluşturmak için 300’den fazla kullanılabilir biçim arasından seçim yapabilirsiniz. Web tarayıcınız üzerinden ya da çevrimdışı olarak dosyanızı ihtiyaç duyduğunuz biçime dönüştürün; bu dosyaları Google Drive gibi bir bulut depolama hizmetine bile kaydedebilirsiniz. PDF’lerinizi ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek için yazılımımızı istediğiniz cihazda kullanın ve masaüstü uygulamamızı indirin. İster dosyanızda bilgi düzenlemek, oluşturmak, not eklemek ya da bilgi çıkarmak, ister belgelerinizi dönüştürmek, birleştirmek, ayırmak ya da güvenceye almak istiyor olun, Home ya da Premium ürünlerimiz size belgelerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz araç ve çözümleri sağlayabilmektedir.

Tekrar
orijinal biçime geri dönüştürün

PDF’ye dönüştürmek üzere bir dosya yüklemeniz dönüştürme işleminin sonuna geldiğiniz anlamına gelmez. Pek çok durumda, bir PDF belgesi eski biçimine geri dönüştürülebilir. Soda PDF’te ücretsiz olarak belgeleri geri dönüştürün ya da popüler dosya biçimlerini bir araya getirerek kolaylıkla PDF belgelerine dönüştürün.

How to Convert PDF Documents

Convert to PDF Documents

How Do I Convert to PDF?

The best way to convert to PDF is using one of Soda PDF’s 100% secure converter tools. Simply upload your PDF and select the file format you want to convert to. With just one click, our easy-to-use online tool turns any PDF into any MS Office or image file!

Convert PDF without losing quality

How to Convert PDF Without Losing Quality

Use Soda PDF’s easy-to-use PDF converter tool to quickly turn any file format into an editable PDF document without impacting the quality of your content. Best of all, you can convert to PDF using our online tool or the fully-featured Soda PDF Desktop application.

Are PDF Converters Safe to Use?

Are PDF Converters Safe to Use?

Most PDF converters are safe to use but some might not be as secure as Soda PDF’s online PDF Converter tool. When you upload a file to one of our online converter tools, your file will be kept confidential. Our secure servers will delete all files after a 24 hour period.

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.