PDF editörü

Çevrimiçi PDF düzenleyicimiz ve çeşitli ÜCRETSİZ* PDF düzenleme araçlarımız ile PDF dosyalarını düzenleyin.

Dosyalarınızı buraya bırakın ya da

  • Google Drive
  • Dropbox
Dosyalarınız güvende

Dosyalarınız sunucularımızda yalnızca 24 saat süreyle saklanır, bu süreden sonra kalıcı olarak imha edilir.

Bir PDF dosyasını ücretsiz nasıl düzenleyebilirim?

1 PDF belgenizi seçin

Bilgisayarınızdan ya da Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmeti üzerinden belge yükleyerek düzenlenecek bir PDF seçin ya da basitçe PDF dosyasını yükleme kutucuğuna sürükleyip bırakın.

2 Soda PDF’yi açın

PDF dosyalarınızı internete yüklediğinizde, yükleme işlemi web tarayıcınızda Soda PDF uygulamasını otomatik olarak açar. PDF belgelerinizi düzenlemenize yardımcı olacak yazılımımızı ve kolay kullanımlı özellikleri keşfedin.

3 PDF’yi çevrimiçi düzenleyin

Ücretsiz denemenize erişmek için çevrimiçi bir Soda PDF hesabı oluşturmanız yeterli. İhtiyacınıza göre PDF’lerinize metin, görüntü ekleyin ve düzenleyin. Masaüstü uygulamalarımızı ve PDF dosyaları dönüştürme, güvenli PDF belgeleri ve daha fazlası gibi diğer çevrimiçi araçlarımızı deneyin!

Laptop

Biliyor muydunuz?

Adobe Acrobat olmadan da PDF düzenleme yapabilirsiniz

Bazı insanlar hâlâ PDF dosyaların düzenlenemeyeceğini sanıyor. Soda PDF Düzenleyici, PDF belgelerin özelleştirilebileceğini size kanıtlayacaktır. Çok sayıda düzenleme seçeneğiyle PDF belgeleri istediğiniz gibi düzenleyin. ÜCRETSİZ PDF düzenleyicimizi şimdi deneyin.

PDF edi̇törü hakkinda daha fazla bi̇lgi̇

Sayfaları düzenleyin

Sayfalarınızın sırasını değiştirin, sayfaları kaldırın veya yenilerini ekleyin. Sayfa yerleşimini, kenar boşluklarını, arka planı ve sayfa boyutunu biçimlendirin. PDF dosyalarını ihtiyacınıza göre düzenleyin.

İçeriği düzenleyin

PDF’nizdeki herhangi bir yere metin ekleyebilir ve uzun bir seçenekler listesinden istediğiniz yazı tipi stilini seçebilirsiniz. Metin için yazı tipi boyutu ayarlamanın yanı sıra yazı tipi özelliklerini de (ör., kalın, italik, altı çizili vb.) seçebilirsiniz. Görsel çekicilik için resim ekleyebilir veya oluşturabilir, ardından nesneleri hizalamak ve ayarlamak için Cetvel ve Kılavuz araçlarını kullanabilirsiniz.

Belgede değişiklikler yapın

Belgede değişiklikler yapın ve dünya ile paylaşın! Dosya boyutunu azaltmak ve elektronik dağıtımını kolaylaştırmak için Sıkıştır aracını kullanın. Belgenizi sıkıştırmak için, Dosya menüsünden “Dosya Boyutunu Küçült” seçeneğini belirleyin.

PDF Dosyaları Nasıl Düzenlenir

Media blog

How to Make PDF Editable With Soda PDF

You receive an email containing that crucial document, the magical PDF that will take your business to the next level. This PDF contains a proposal where every detail needs to be fine-tuned to perfection.

Media blog

How to Edit PDF Files Like a Pro

PDFs are the clear choice when you want to share information safely over the internet. Companies and governments both heavily rely on them and most people have a general idea what PDFs are.

Media blog

How to Edit PDF Documents

In this day and age, receiving paper documents to review and edit is a rarity, especially in a professional environment. Document sharing is now mostly done electronically, and a secure way of sending a file is by converting it to PDF first.

* Boyut ve günlük kullanım sınırlamaları geçerli olabilir. Avanquest 2022, tüm hakları saklıdır.